Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Sayfa Yenilendiğinde Bildirim Görünüyor

Tevfik

Çok Yakında!
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar, xenforo da sayfayı yenilediğim zaman bildirim gösteriyor. Sayfa yenilenmeden yan sekmede dahi olduğunda direkt bildirim gösterilse nasıl olur?

Merhabalar, xenforo da sayfayı yenilediğim zaman bildirim gösteriyor. Sayfa yenilenmeden yan sekmede dahi olduğunda direkt bildirim gösterilse nasıl olur?
Kullandığın bir eklenti var mı onu yazarsan daha çabuk fikir önerisi veya çözüm sonucu alırsın diye düşünüyorum

Kullandığın bir eklenti var mı onu yazarsan daha çabuk fikir önerisi veya çözüm sonucu alırsın diye düşünüyorum
Demek istediği 2 adet pencere açık, birini önceden açmış diğerini sonradan. Sonradan açtığında bildirim gelmiş ama önceden açtığı pencerede bildirim gözükmüyor f5 attığı zaman bildirim gözüküyor. Kısaca eski sayfada bildirim geldiğinde gözükmesini istiyor sanırım anlatmak istediği bu.

Demek istediği 2 adet pencere açık, birini önceden açmış diğerini sonradan. Sonradan açtığında bildirim gelmiş ama önceden açtığı pencerede bildirim gözükmüyor f5 attığı zaman bildirim gözüküyor. Kısaca eski sayfada bildirim geldiğinde gözükmesini istiyor sanırım anlatmak istediği bu.

Doğru anlamışsınız aynen bahsettiğiniz gibi, bana bildirim geliyor ama haberim olmuyor. Şu an mesela xenforo.gen.tr sitesindeyim, diğer sekmede kendi sitem var ve adam bana mesaj gönderiyor yeniden sayfama dönüp bakıyorum hiçbir şey yok ama f5 yapıp sayfayı yenilediğimde bildirimi görüyorum.

Ben bu bildirimi sayfa yenilemeden görmek istiyorum. Bunu sormuştum?

Doğru anlamışsınız aynen bahsettiğiniz gibi, bana bildirim geliyor ama haberim olmuyor. Şu an mesela xenforo.gen.tr sitesindeyim, diğer sekmede kendi sitem var ve adam bana mesaj gönderiyor yeniden sayfama dönüp bakıyorum hiçbir şey yok ama f5 yapıp sayfayı yenilediğimde bildirimi görüyorum.

Ben bu bildirimi sayfa yenilemeden görmek istiyorum. Bunu sormuştum?
Aklıma eski telefonum geldi, benim eski cihazda site farketmeksizin "yenile" yapmadan bildirimler/mesajlar gelmez. Bunun sebebi ise ram yetmezliği idi, senin sorununa gelirsek eklentileri devre dışı bırakıp kontrol edebilir misin. Bir eklenti engelliyor gibi geliyor bana.

Aynı sorun xenforo.gen.tr de mevcut. Sayfa yenilendiğinde bildirimler geliyormuş, okuyup ve araştırdım da aynı sorun 1x sürümlerinde yokmuş.

Bunun sebebi nedir acaba? Farklı sunucuları kullandığım ve çok fazla (xenforo.gen.tr dahil) site 2.1 sürümlerinde yenilendiği vakit gösteriyor bildirimleri. Ben istiyorum ki r10 gibi bir mesaj veya takip ettiğim konuya post gönderildiğinde anında düşsün.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.