Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Lisans satıldı Satılık son sürüm lisans

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

PowerKing

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
İstenilen ücret: 850
İlk lisans sahibi kimdir?: İlk satın alan benim.
Lisansın faturası var mı?: Evet faturası var.
Transfer edilebilir mi?: Hayır. Transfer kilidi açılana kadar sürekli iletişim halinde olacağız.
Bağlı olduğu domain: PM ile verilir.
Lisans doğrulama kodu: 793deaa3a6683c0094ab9ef381bfeace
Ticket desteği etkin mi?: Evet
İndirilebilir son versiyonu: 2.1.7
Son güncelleme tarihi: 11.03.2020

Lisansı 11 Mart 2020'de aldım. Maddi durumdan dolayı satıyorum.
Daha önceden satın alıp sattığım lisansda oldu. Transfer kilidi açılana kadar sürekli iletişim halinde kaldık. Bu lisans, Xenforo resmi sitesinden aynı hesabım ile aldığım ikinci lisansımdır.

İstenilen ücret
850
İlk lisans sahibi kimdir?
  1. ilk satın alan benim
Lisansın faturası var mı?
  1. Evet faturası var,konuya ekliyorum
Transfer edilebilir mi?
  1. Hayır transfer edilemez
Bağlı olduğu domain
https://www.pm.com
Lisans doğrulama kodu
793deaa3a6683c0094ab9ef381bfeace
Ticket desteği etkin mi
  1. Evet ticket desteği var
İndirilebilir son versiyonu
2.1.7
Son güncelleme tarihi
11.03.2020
  • Beğen
Tepkiler: Sis
Farklı domaine transferin açılması yeni lisanslarda süresi 90 gündü sanırsam? Eğer satılmazsa transfer kilidinin açılmasına yakın alabilirim.

Ayrıca en son sürüm 2.1.8 değilmiydi hocam

Buradan başka bir hesabım vardı. Arada boyağı süre geçtiği için o hesabı unutmuşum. Bu hesabı açtım ve sonradan durumu yönetme bildirdim zaten.

Farklı domain derken, panelden domain adını ve adresini zaten değiştirdikten sonra xen indirimi yapabiliyorsun. 90 sadece başka bir hesaba transfer işlemi sürecidir. İstersen şimdi de alabilirsin. Önceki hesabımı transfer kilidi açılmadan sattım. Transfer kilidi açılana kadar WhatsApp'tan sürekli konuşma gerçekleştirdik.

2.1.8 son sürüm; fakat kararlı sürüm değil. Yoksa yönetim panelinden zaten güncelleme uyarısı geldi. Beta sürüm olduğu için ben güncellemiyorum.

Buradan başka bir hesabım vardı. Arada boyağı süre geçtiği için o hesabı unutmuşum. Bu hesabı açtım ve sonradan durumu yönetme bildirdim zaten.

Farklı domain derken, panelden domain adını ve adresini zaten değiştirdikten sonra xen indirimi yapabiliyorsun. 90 sadece başka bir hesaba transfer işlemi sürecidir. İstersen şimdi de alabilirsin. Önceki hesabımı transfer kilidi açılmadan sattım. Transfer kilidi açılana kadar WhatsApp'tan sürekli konuşma gerçekleştirdik.

Transfer olayı sadece mail transferi mi ? hocam Domain olarak biliyordum ama yanlış mı hatırlıyorum acaba ? :) eTiKeT™ eTiKeT™ hocam

Sis Sis önceki hesabımda satış yaptığım konu:
Manzak almıştı. Transfer kilidi açılana kadar iletişim halindeydik. Transfer kilidi açıldıktan sonra xenforodan ticket yazdık, transfer yaptım. Bu kadar.

Sis Sis önceki hesabımda satış yaptığım konu:
Manzak almıştı. Transfer kilidi açılana kadar iletişim halindeydik. Transfer kilidi açıldıktan sonra xenforodan ticket yazdık, transfer yaptım. Bu kadar.

Bana iletişim için skype verebilir misin ?

Skype kullanmıyorum. Whatsapp en iyi yol. Özel atıyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.