Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Sağ Sidebar'a 250 - 500 Reklam Alanı Yerleştirmek

Tevfik

Çok Yakında!
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhabalar,

XenForo 2.1.7 sürümlü bir sitem var ve style v2 temasını kullanmaktayım. Sidebara 250 - 500 reklam alanı yerleştirmek istiyorum. Tam olarak nereden ekleyebilirim?

Nasıl yapılır ? Sağ Sidebar'a 250 - 500 Reklam Alanı Yerleştirmek

Merhabalar Tevfik Tevfik

Sidebar alanına en sağlıklı reklam eklemeyi widget yöneticisinden HTML yapı ile yapabilirsiniz :)

Yukarıdaki linktekini yaptım, oldu. Fakat ilk sırada görünüyor, sıralamasını nasıl değiştirebilirim? :)
Merhabalar Tevfik Tevfik

Sidebar alanına en sağlıklı reklam eklemeyi widget yöneticisinden HTML yapı ile yapabilirsiniz :)

Merhabalar Tevfik Tevfik

Yukarıdaki linktekini yaptım, oldu. Fakat ilk sırada görünüyor, sıralamasını nasıl değiştirebilirim? :)

Çözüm

Görüntülenme sırasına numaralar vererek :)

Aşağıdaki sıralamalrı değiştirdim ama maalesef olmuyor. Hem Forum listesi: Kenar çubuğu alanındaki yerin sayısını, hem de Görüntüleme durumu burasını. Değiştirdim ama sıralamada en üstte çıkıyor maalesef.

Ekran Alıntısı.PNG

1605530036346.png

burada misal 1 seçili diğer alanları kontrol edip sıralamanızı onlarıda değişerek kendinize göre belirleyebilirsiniz.
yukardan aşaği doğru 1,2,3,4... diye gider mantık bu şekildedir ?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.