Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Sağ alt köşede sabit pop-up

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

SelamT

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba,

Bir XenForo forumunda aşağıda görülecek gibi bir de açılan pop-uup ve en üstte olacak şekilde dikkat çekici bildirimler yapıldığını gördüm.
Sistemin bu özelliği kendisinde mi var yoksa ilave bir eklenti ile mi yapılıyor?

Destek ricasıyla..

7067

Şu makalelere göz atınız;

Mesela özel bir alan tanımladım ve o alan boşsa nasıl uyarı çıkarabilirim?
7071
Mesela bu üstte eklediğim resimdeki alanları "boş" olan üyelere uyarı çıksın istiyorum.
Nasıl yapılır?

Teşekkürler

Ekli dosyayı görüntüle 7071
Mesela bu üstte eklediğim resimdeki alanları "boş" olan üyelere uyarı çıksın istiyorum.
Nasıl yapılır?

Teşekkürler

Bu konuda destek ricam bakidir.
Özel kullanıcı alanı boş olan üyeye nasıl uyarı çıkarabilirim?

Nasıl yapılır?

Teşekkürler
İlk üyelik sırasında özel alanları zorunlu hale getirebiliyorsunuz ama önceden üye olanlarda boş kalan özel alanlar için hazır bir uyarı sistemi bildiğim kadarıyla ne yazık ki yok.

Hocam bu alanların tutulduğu tablonun adı nedir?
Oraya bir . koyup, o zaman "nokta içerirse" şeklinde bir tanımlama yaparak sanırım pop-up çıkarabilirim?

Veritabanından özel kullanıcı alanı boş olanlara kayıt attım sql ile.
Veritabanında olmasına rağmen, deneme kullanıcımda o kayıt gelmiyor site üzerinden.
Bir Cache uygulaması olabilir mi XenForo'da?
Eğer varsa, nasıl tetikleyebilirim?

Teşekkürler

Konu eski ama gerekli cevap verilmemiş. Duyuru kısmında forumun üstünde oluyor. Bunu sağ alta nasıl alacağız?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.