Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Sadece Sıfırlama Maili Göndermek İstiyorum XF 2.1

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

omryaman

Kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://omryaman.com
Merhaba arkadaşlar web sitemde sadece sıfırlama maillerini göndermek istiyorum. Natro hosting kullandığım için konu bildirim maiilleri sınıra takılıp natro tarafından engelleniyor. 1 Saatte 100 den fazla mail gönderilemez cevabı alıyorum. Bunun farklı bir çözümü varmı ? Yoksa bildirimleri kapatıp sadece sıfırlama talebi gelince mail gönderme şansım varmı ?

Üye bilgilerindeki Bütün mail bildirim seçeneklerini kapattım. Fakat şuanda üyelerin takip ettiği konulara mesaj gelince yine mail gönderiliyor. Yabancı forumlarda da çok aradım ama çözümü bulamadım. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: ne0
Hocam konuya yorum yazarak veya yönetici etiketleyerek baltalarsanız hoş olmaz diğer arkadaşların sorunlarını kapatırsınız soruna gelecek olursak host firmanız izin vermiyorsa yandex kurumsal mail kullanmanızdır tavsiyem güvenilir sorunsuz ve sınırsız.

Hocam konuya yorum yazarak veya yönetici etiketleyerek baltalarsanız hoş olmaz diğer arkadaşların sorunlarını kapatırsınız soruna gelecek olursak host firmanız izin vermiyorsa yandex kurumsal mail kullanmanızdır tavsiyem güvenilir sorunsuz ve sınırsız.
10 gün oldu başka türlü bakmıyorlar. Yardımın için teşekkürler

• Beğen
Tepkiler: ne0
öncelikle şahsımı tercih edebilirim, daha sonrada kontak kurduğum uzun yıllardır birlikte çalıştığım firmayı :) birde netron u oda bu işler için hizmet veriyor sen tercihini yap :)

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.