Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Sadece Anasayfa'da Yenileme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Tevfik

Çok Yakında!
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://hayvanlar.net/
Merhaba değerli dostlar, bildiğiniz gibi belirli bir süre sonra direkt olarak Analytics'de görünmüyor ziyaretçi.

Örneğin; bir kişi internet siteme girdi? Bu kişi yan sekme açtı ve benim siteyi o sekmede unuttu. Ben sadece anasayfada yenilensin istiyorum ve bu yenileme kişi benim sitenin anasayfasına bakarken değil de sadece sekmeden çıkıldığında olsa? Dakika'da bir yenilense muhteşem olur?

Analytics'de görünmeyen nedir? Google böyle birşey yapma imkanı yok. Analytics' üzerinde hangi kullanıcı kaç dakika kalmış, ve hangi linkler üzerinde gezmiş bunu görebilirsiniz zaten

Fikrinize,düşüncenize saygı duymaktan başka yapıcak bir şey yok. Şunları netliğe kabuşturalım ile olarak kullanıc fark etmeden gibi bir olasılık yok.
Kullanıcı sayfada iken beklediği anda sayfanın yenilendiğini yakalayacak,görecektir. Ha bu bir sorun mu bence degil :) ..
Şu içerikte işinize yarayacak bir kaç kod yapısı bulabilirsiniz :How to automatically reload a page after a given period of inactivity

• Beğen
Tepkiler: Sis
Bir zamanlar bir yerlerde otomatik sayfa yenilemeye Google'un pek sıcak bakmadığını okumuştum. Ne kadar doğru bilemem.

Merhaba değerli dostlar, bildiğiniz gibi belirli bir süre sonra direkt olarak Analytics'de görünmüyor ziyaretçi.

Örneğin; bir kişi internet siteme girdi? Bu kişi yan sekme açtı ve benim siteyi o sekmede unuttu. Ben sadece anasayfada yenilensin istiyorum ve bu yenileme kişi benim sitenin anasayfasına bakarken değil de sadece sekmeden çıkıldığında olsa? Dakika'da bir yenilense muhteşem olur?

Bahsettiğiniz mantık r10daki gibi istatistiğin otomatikmen yenilenmesi değil mi hocam ? r10 sayfasını açıp bırakıp başka sitenin sekmesinde gezinirken, o an r10 sayfası kendini yeniliyor ve üstteki son konular bölümü ( istatistik ) otomatikmen güncelleniyor.

Bunu mu yapmayi düşünüyorsunuz ?

PAGE_CONTAINER şablonunda <head> </head> kodlarının arasına uygun bi yere aşağıdaki kodu ekleyebilirsiniz.

Kod:
<xf:if is="{$content.forum_list}">
<meta http-equiv="refresh" content="300" />
</xf:if>

Üstteki yanlış oldu pardon hemen alttaki kodu ekleyebilirsiniz :)

Kod:
    <xf:if is="$template == 'forum_view' OR $template == 'forum_list'">
        <meta http-equiv="refresh" content="3" />
    </xf:if>

Merhabalar forum üzerinde anlytics yetkisi vermem gerekiyor mail ile bunu nasıl yapabilirim yardımcı olur musunuz?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.