Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Saat Dilimi

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

KansızKurt

xFanatik
Kullanıcı
Selamlar üye bilgilerini düzenlemek istediği zaman, ayarlar bölümüne giriyor, ve karşısına bu saat ayarı çıkıyor,
(UTC) Dublin , Edinburgh, , Lisbon, London --> bu ayarı nasıl +3 minsk ayarına alabilirim?

admin.php?options/groups/basicBoard/
"Ziyaretçilerin saat dilimi"
Buradan ilgili ayarlara ulaşabilirsiniz.

Mevcut üyelerin zaman dilimini değiştirmek için SQL sorgusu çalıştırmanız gerekir. Bunu birazdan paylaşırım.

Onun harici yeni üyeler zaten hatırladığım kadarıyla AP default zaman dilimini alıyor.

Mevcut üyelerin zaman dilimini değiştirmek için SQL sorgusu çalıştırmanız gerekir. Bunu birazdan paylaşırım.

Onun harici yeni üyeler zaten hatırladığım kadarıyla AP default zaman dilimini alıyor.
SAAT Dilimi :
UPDATE xf_user SET timezone = 'Europe/Moscow';

Tema DIL Turkçe:
UPDATE xf_user SET language_id='2';

SAAT Dilimi :

Tema DIL Turkçe:
UPDATE xf_user SET language_id='2';

Kodu PhpMyAdmin'de Sorgu Olarak Çalıştırdım 2 Satır Etkilendi Dedi, Başarılı Oldu,

Tema Dil Sorgusunuda Çekersem, Forumun Ana dili Türkçe Mİ olucak?

Eğer eski üyelerden dil seçeneği Türkçe olmayanlar varsa evet Türkçe olur. Ama ondan önce sendeki Türkçe dil is kontrol et.

Ya da sorun yoksa bunu hiç çalıştırma, ben aklında olsun diye paylaştım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.