Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü rütbe resimlerini nasıl ortalayabilirim

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

maviblog

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
merhaba, daha önce vbulletin kullanmıştım fakat ilk defa xenforo sitemi açıyorum dolayısıyla xenforo da yeni yeni alışıyorum. (yeni güncelledim) buradaki resimli rütbe ekleme konusunu iyice okudum tüm adımları yaptım fakat eklediğim rütbem sol tarafa dayalı bir şekilde kaldı. Bu sorunu nasıl çözebilirim yardımcı olur musunuz?

Birde sitemde sitemap.xml dosyam bomboş görünüyor. Ne yaptıysam düzeltemedim bu konuda da yardımınıza muhtacım.

Screenshot_4.jpg

Çözüldü rütbe resimlerini nasıl ortalayabilirim

Temalar bazen değişkenlik gösterebilir. Alttaki kodu extra.less şablonunuzda bulunan kodlarınıza ekleyin.
CSS:
margin:0 auto;

İkinci olarak ise muhtemelen yeniden yapılandırma istiyor.

ACP >> Araçlar >> Forum ön bellekleri ve yeniden yapılandırma >> Site haritasını yeniden oluştur butonuna tıklamanız yeterli. (Ayrıca rütbe geçişleri, forumlar vs bu tür her değişiklikten sonra bu kısımdan yeniden yapılandırma yapmalısınız.)
Temalar bazen değişkenlik gösterebilir. Alttaki kodu extra.less şablonunuzda bulunan kodlarınıza ekleyin.
CSS:

ACP >> Araçlar >> Forum ön bellekleri ve yeniden yapılandırma >> Site haritasını yeniden oluştur butonuna tıklamanız yeterli. (Ayrıca rütbe geçişleri, forumlar vs bu tür her değişiklikten sonra bu kısımdan yeniden yapılandırma yapmalısınız.)

Çözüm
CSS:

Teşekkürler oldu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.