Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Royal Style

XF 2.0 Style Royal Style 2.0.12

Bu TEMA XenForo 2.0.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

LaDezs

Hosting Uzmanı
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
LaDezs Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Royal Style - Royal 2.0.4

There are always new freebies ready for you to enjoy from DohTheme and again we are publishing our first free xenForo 2.0 theme.We have included about 50% of our framework which we're using in paid themes so you will get great style options.
I have nothing to say but leave you the demo link but before I go, I would love to hear your feedback. Hit reply and let me know.

Ekli dosyayı görüntüle 3089...

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Güzel ücretsiz XF-2 tema paylaşımları için teşekkürler kardeşim, ellerine emeğine sağlık.

LaDezs LaDezs, merhaba, bir önceki sürümde sizin istatiklik eklentisi renk tonundan dolayı kötü gözüküyordu bu güncellemede düzeltildimi acaba.

ClayXv ahmeetsn Bu Temanın güncellemesi istatistik eklentisi ile alakalı bir güncelleme malesef bu temada yer almamaktadır.
kendinize göre istatistik eklentisinin grafiklerini düzenleyebilirsiniz.

LaDezs LaDezs, xenforo lisansını 2 gün önce aldım bende pek bilmiyorum XGT_istatistik kullanıyorum nasıl renk ayarlarınla oynayabilirim

GodCho GodCho, çok çok teşekkür ediyorum Allah razı olsun gerçektende sağolasın. bende sayenizde yeni yeni öğreniyorum.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.