Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü "Replier can only add posts at the end of a thread" Alıyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

zeytcan42

Yeni kullanıcı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://maniaturk.org/
bir konuya cevap yazmaya çalıştıgım zaman bu hata kodlarını alıyorum

LogicException: Replier can only add posts at the end of a thread in src/XF/Service/Thread/Replier.php at line 196
  1. XF\Service\Thread\Replier->setPostPosition() in src/XF/Service/Thread/Replier.php at line 179
  2. XF\Service\Thread\Replier->_save() in src/XF/Service/ValidateAndSavableTrait.php at line 40
  3. XF\Service\Thread\Replier->save() in src/XF/Pub/Controller/Thread.php at line 461
  4. XF\Pub\Controller\Thread->actionAddReply() in src/addons/KL/EditorManager/XF/Pub/Controller/Thread.php at line 27
  5. KL\EditorManager\XF\Pub\Controller\Thread->actionAddReply() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 350
  6. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 257
  7. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 113
  8. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 55
  9. XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2184
  10. XF\App->run() in src/XF.php at line 391
  11. XF::runApp() in index.php at line 20
Çözümünü bilen yardım edebilir mi? Hiç bir konuya cevap yazamıyorum yeni hesap oluşturdum denedim sorun hala aynı

KL Editör eklentisini kullanıyorsanız kaldırınız. Sorunlu bir eklenti o eklenti.

Çözüm
Nedenini bilmiyorum fakat hatayı araştırdığımda zamanla alakalı olabileceğini gördüm.

Konu-mesaj tarihini değiştiren eklentieleriniz varsa devre dışı bırakıp deneyin.
Olmazsa bütün eklentileri devre dışı bırakıp deneyin.
Sunucu saatini kontrol edin.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.