Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Renklendirme sorunu

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

sanalkral

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.kralbonus.net/
merhaba arkadaslar sayenızde hergun bırseyler ogrenıyorum sızler ıcın kolay ama bılmeyen ıcın cok zor
Bu alanı renklendırmem mumkunmu acaba

a.png

merhaba arkadaslar sayenızde hergun bırseyler ogrenıyorum sızler ıcın kolay ama bılmeyen ıcın cok zor
Bu alanı renklendırmem mumkunmu acaba

Ekli dosyayı görüntüle 8096
Merhaba,

Görünüm ve Diller > Tema Özellikleri > Bloklar > Blok Footer kısmına girip Aşağı kısımda Ekstra parametresini içerisinde arkaplanı değiştiricek veriyi ingilizce renk adları olarak veya hex color kodlarını yazabilirsiniz.

Örnek Olarak Vericek olursak

Background : Black; -> Arkaplanı Siyah Yapar
Background: #ffffff; -> Arkaplanı Beyaz Yapar.

İyi Forumlar.

Merhaba,

Görünüm ve Diller > Tema Özellikleri > Bloklar > Blok Footer kısmına girip Aşağı kısımda Ekstra parametresini içerisinde arkaplanı değiştiricek veriyi ingilizce renk adları olarak veya hex color kodlarını yazabilirsiniz.

İyi Forumlar.
yaptım ama olmadı bu ıslem :(

bu sekılde ypabıldım ozel kodu sılsemde kalsada sece cızgı olarak yapabıldım ıcerıgı renklendıremdım ama boylede guzel oldu
s.png

Merhaba,

İyi Forumlar.
Ekstra
Özel CSS/LESS kodu
buraya yazdıgımda o kodları sıte bambaska bır hale gırdı bende tanıymdım sonr eskı halıne cevırdım

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.