Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Renk Değiştiren FavIcon

Tanner

xFanatik
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar, iyisinizdir İnşALLAH, arkadaşlar sitemde bir ikonun renk değiştirmesini istiyorum, nasıl anlatsam, şimdi resime bakabilirsiniz ikona kırmızı renk vermişim Screenshot ama benim istediğim 2 renkte kendisi değiştirmesi, baya bir deneme yaptım ama kafam şişti, şimdi istediğim şudur, anasayfada veya her hangi bir alanda bulunduğumuzda yukarıdakı kırmızılı ikon kendi kendiliğinden bir kırmızı bir yeşil olarak devamlı değişsin, ne kadar anlata bildim bilmiyorum, umarım sizler anlamışsınızdır...

İkinci bir konu açmadan buradan bir soru daha sormak istiyorum, benim chat siropu mini, yani şu cafcaflı siropuyu ben beğenmedim, onda vardı hani yukarıda mesaj geldiğinde 1-2-3 diye gözüküyordu, acaba bu chat içinde şu yukarıdakı kırmızılı ikon olan yere öyle bir şey çekilir mi? yani chat sayfasında kaç mesaj yazılmışssa yukarıda siropunun diğer büyük chat sistemindeki gibiyani bunu Screenshot böyle yapabilir miyiz? Screenshot

Benim chatim budur Shoutbox by Siropu

Nasıl yapılır ? Renk Değiştiren FavIcon

O chat'in özelliğinde öyle bir sayaç yoksa sonradan ekleyemezsiniz. Renk değişen iconu yapalım yapalım da lütfen bu tür istekleriniz de resimden ziyade site adresinizi de ekleyin ki inceledikten sonra kodu verelim.
O chat'in özelliğinde öyle bir sayaç yoksa sonradan ekleyemezsiniz. Renk değişen iconu yapalım yapalım da lütfen bu tür istekleriniz de resimden ziyade site adresinizi de ekleyin ki inceledikten sonra kodu verelim.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.