Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Reklam ve İletişim Butonu

youngwolf

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
merhaba.forum üst bölümünde fotoğraftaki gibi reklam ve iletişim butonu koymak istiyorum.nasıl yapabilirim yardımcı olurmusunuz rica etsem.

Ekli dosyalar

• bandicam 2018-11-17 11-48-27-926.jpg
    bandicam 2018-11-17 11-48-27-926.jpg
    10.1 KB · Görüntüleme: 75
çok teşekkürler süpersiniz:) tek sorunum misafir olanlar üye girişi yapmadan tıkladıklarında üye ol paneli çıkıyor.üye olmadan o kutucuğu nasıl gösterebilirim.ben misafirlere forumu kısıtlamıştım.konuları filan görebiliyorlar ama chat vs göremiyorlar.jangi ayarı açarsam üye girişi uapmadan tıkladıklarında açılır iletişim kutusu?
tamam yaptım..grup izinlerinden iletişim forumunu görebilirmiye evet dedim düzeldi:) çok teşekkürler başkan uzanmadan cevap verip ilgilendiniz.

Kod:
.p-navEl [data-nav-id="home"]:before{font-family:FontAwesome;content:"\f015";padding-right:5px}

[data-nav-id="home"] Bu kısma navigasyon ID'sini, "\f015" bu kısma da beğendiğiniz FontAwesome ikonunu eklemelisiniz.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.