Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Reklam eklentisini kullanırken sorun yaşıyorum

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

Çözüldü Reklam eklentisini kullanırken sorun yaşıyorum

Öncelikle bu bir eklenti değil. Xenforo’nun defayla bir özelliği. Eğer default temasa çalışıyor ve kendi temanızda çalışmıyor ise tema kodlamasında sorun var demektir.

Bu durumda ya temanızı değiştirin ya da kullandığınız temayı geliştiren kişi ile temasa geçerek sorunu çözmeye çalışın.
Öncelikle bu bir eklenti değil. Xenforo’nun defayla bir özelliği. Eğer default temasa çalışıyor ve kendi temanızda çalışmıyor ise tema kodlamasında sorun var demektir.

Bu durumda ya temanızı değiştirin ya da kullandığınız temayı geliştiren kişi ile temasa geçerek sorunu çözmeye çalışın.

Çözüm

Teşekkür ederim.

Bir dakika yanlış bir link koymuşum düzeltiyorum. Belirttigim eklenti Buydu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.