Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Reklam Ekleme Sorunu

hisertkaya

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Xenforo 2.x Foruma Reklam ekleme Yaparken Aşağıdaki Uyarıyı Alıyorum Nasıl Çözüm Sağlayabilirim Acaba?

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık. Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.

Sunucu aldığım arkadaş ile görüşeyim bakalım ne diyecek

Sunucu Aldığım Arkadaş ile görüştüğümde bana aşşağıdaki mesajı atmıştır.

Sunucuda JavaScript'in çalışmasını engelleyecek herhangi bir uygulama bulunmamaktadır. Herhangi bir kısıtlama da bulunmamaktadır. Standart CentOS işletim sistemi ve Directadmin kontrol paneli kurulu durumda. Kod yazarına bu bilgileri aktarabilirsin.

Kurulu olan eklentileriniz varsa tümünü devredışı bırakarak reklam kodunuzu tekrar ekleyip sonucu yazarmısınız.

Sunucu kaynaklı olabilir. Bazı sunucularda güvenlik sebebiyle javascript kodu eklenmesine izin verilmiyor.

Normal javascript olmayan bir kod eklemeyi deneyin. Sorun olmazsa sunucunuza müracaat edin.
Bunun test sonucu ne olmuştu peki ?

Sunucu kaynaklı olabilir. Bazı sunucularda güvenlik sebebiyle javascript kodu eklenmesine izin verilmiyor.

Normal javascript olmayan bir kod eklemeyi deneyin. Sorun olmazsa sunucunuza müracaat edin.

Sunucu Aldığım Yerle görüşmemde aşağıdaki mesajı bana yazmıştır ve sorunumla ilgili halen bir çözüm bulamadım.

Sunucuda JavaScript'in çalışmasını engelleyecek herhangi bir uygulama bulunmamaktadır. Herhangi bir kısıtlama da bulunmamaktadır. Standart CentOS işletim sistemi ve Directadmin kontrol paneli kurulu durumda.

Sunucu Aldığım Yerle görüşmemde aşağıdaki mesajı bana yazmıştır ve sorunumla ilgili halen bir çözüm bulamadım.
Sunucuda sorun yoksa;

Başka bir tarayıcı ile deneyin.
Bilgisayarınızda güvenlik duvarı ve-veya antivirüs varsa devre dışı bırakıp deneyin.
-----
Başka bir temada deneyin.
Eklentileri devre dışı bırakıp deneyin.

aynı sorun bendede vardı sunucnun php versıyonu ıle alakalı php 5.6 da aynı sorunu verıyordu php 7 surumune gectım sorun kalmadı ama suncuda uplaod ayarları msql ayarları ıle oynamıstım sure dosya yukleme zamanları uzattıktan sonra cıktı dıye dusunuyorum sız sunu aldıgınız yere php versıyonunu 7 surmune cıkartsın sorun klkacaktır

aynı sorun bendede vardı sunucnun php versıyonu ıle alakalı php 5.6 da aynı sorunu verıyordu php 7 surumune gectım sorun kalmadı ama suncuda uplaod ayarları msql ayarları ıle oynamıstım sure dosya yukleme zamanları uzattıktan sonra cıktı dıye dusunuyorum sız sunu aldıgınız yere php versıyonunu 7 surmune cıkartsın sorun klkacaktır
Bu sorun cozuldumu arkadaslar? 2.1.6 ve 2.1.7 de ayni sorunu bende aliyorum.
Sizin soyledikleriniz yaptim ama sorun hala ayni..Reklam ekliyemiyorum..

Bu sorun cozuldumu arkadaslar? 2.1.6 ve 2.1.7 de ayni sorunu bende aliyorum.
Sizin soyledikleriniz yaptim ama sorun hala ayni..Reklam ekliyemiyorum..

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.