Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Reklam Ekleme Sorunu

hisertkaya

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Xenforo 2.x Foruma Reklam ekleme Yaparken Aşağıdaki Uyarıyı Alıyorum Nasıl Çözüm Sağlayabilirim Acaba?

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık. Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.Lütfen daha sonra tekrar deneyiniz.Sorun kullandığınız tarayıcısından kaynaklıda olabilir.

Reklam oluşturduğunuz ekranda bu hatayı aldığınızdaki ekran görüntüsünü paylaşırmısınız

Geçerli kriterlerde seçimi işaretlemişsiniz ama kullanıcı gurubunu seçmemişsiniz. Seçerek denediniz mi?

Sunucu kaynaklı olabilir. Bazı sunucularda güvenlik sebebiyle javascript kodu eklenmesine izin verilmiyor.

Normal javascript olmayan bir kod eklemeyi deneyin. Sorun olmazsa sunucunuza müracaat edin.

Reklam kodlarınızı buraya yapıştırırmısınız?

Kod:
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
     (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
          google_ad_client: "ca-pub-4118876674629902",
          enable_page_level_ads: true
     });
</script>

Sunucu kaynaklı olabilir. Bazı sunucularda güvenlik sebebiyle javascript kodu eklenmesine izin verilmiyor.

Normal javascript olmayan bir kod eklemeyi deneyin. Sorun olmazsa sunucunuza müracaat edin.

Kod:
<script async src="//pagead2.googlesyndication.com/pagead/js/adsbygoogle.js"></script>
<script>
     (adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({
          google_ad_client: "ca-pub-4118876674629902",
          enable_page_level_ads: true
     });
</script>

Evet kodda sorun yok uğur ustanın dediği gibi olma ihtimali yüksek ben ekledim ve sorunsuzca ekledi.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.