Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Referans Sistemi

Chaplin

xFanatik
Kullanıcı
Merhabalar Xenforo Sakinleri

Aklıda Olan Bir Husus Var Böyle Bir Sey Mümkün mü ? Referans Sistemi İstiyorum Üyeler İçin Her Üyenin Kendine Ait Referans Linki Mevcut Olucak Referans Linkinden Gelen Üye Bası 1 TL Gözükücek Fakat Aynı İp Adresi Üzerinden Gelen Üyeler Gözükmeyecek. Ve 100 TL Olunca Çekme Talebinde Bulunucak Yani Bana Mesaj Olarak Düşücek Bu Mümkün mü Acaba ?

Referans Linki Veren Üyelerin'de Adminler Tarafından ve Üye Kendi Görebilmesi Lazım.

@eTiKeT™ @netr0n @LaDezs

Ücretli Şekilde Yapılır İse Alırım.

Çok profesyonel değilim ama neden kullanıcı özel alanı oluşturup kayıt kısmında referans metin kutusu yazıp açıklamasına "varsa referansınızın kullanıcı adını yazın" gibi bir şey yaparak denemiyorsunuz? Referans kısmını profilde gözükmeyecek şekilde tanımlarsınız ve kayıtlarda tek tek bakmanız gerekir. Kaç referans geldiğini nasıl anlayacaksınız? Bunun için de yine özel alan oluşturabilir ve manuel olarak düzenlenebilir tabi bu küçük ölçekli siteler için makul bir seçenek orta ve büyük ölçekli bir siteyse sizin de belirttiğiniz gibi eklenti şart olur.. IP adresinin kontrolünü de iki adımlı doğrulama yada admin panelinden bakarak yapabilirsiniz.. Tabi tüm bunlar küçük ölçekli siteler için geçerli :)

Haklısınız ama kişi kendi eklerse kim nerden nasıl geldigini bilemem ve referans olur ise otomatik referansa işler daha saglıklı olur :) görüşün icin teşekkür ederim hızlıca büyümekte olan bir site icin istiyorum bunu

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.