Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Redirection scripts for vbulletin 3.x 7.2

Mete_

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Redirection Scripts for vBulletin 3.x

Eski vbulletin 3 url yapısını xenforoya yönlendirme

Buradaki konunu Türkçe mantığı nedir ? İlgili dosyayı indirip FTP dizine gönderdik.

veri tabanında IMPORT_LOG_TABLE diyor benim database de archived_import_log dosyası mevcut

Önceki vb3 link yapım zoint seo yapısına sahiptir. Ve önceki vbulletin ile aynı dizine yüklenmiştir. (vb3 dosyaları tamamen temizlendi xenforo dosyaları yüklendi)

Linkler yönlenmiyor. Yapılması gerekenler nelerdir eski linkleri kurtarmak için ?

iyiki varsın xenforo.gen.tr
Teşekkür eder saygılarımı sunarım.

Son düzenleme:

Nasıl yapılır ? Redirection scripts for vbulletin 3.x 7.2

zoint Seo'nun link yapısına göre bir düzenleme xenforo'da bulunmuyor. Orada default değerlere göre anlatım yapılmış.
zoint Seo'nun link yapısına göre bir düzenleme xenforo'da bulunmuyor. Orada default değerlere göre anlatım yapılmış.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.