Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

React JS ile Xenforodan bilgi çekme

toprakuzuner

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
bi kac gundur react js uzerinde calisiyorum javascript bilgim de pek yok, az cok kavradim yine de react jsyi, wordpressin api destegiyle react js icerisine wordpressten bilgi cekebiliyormuşuz bunu test ettim blog yazıları kolay bi kaç satır kodla component içerisinde istenilen yere koyulabiliyor, wordpresste bilgileri domain.com/v2/json/posts gibi bir json dosyasindan cekiyoruz, ayni seyi xenforoda yapmak mumkun mu? Boyle bir api destegi var mi, varsa hangi dokumantasyonlara bakmaliyim yardimci olursaniz sevinirim

netr0n netr0n hocam siz javascriptten de anlıyorsunuz sanırım 1601882041713.png
Şu şekilde bir postun datasını yazdırabiliyorum fakat api/profile-posts/ altında direkt postların verileri listelenmediği için map kullanamıyorum
id içerisine bir şey tanımlamazsam yani herhangi bi data çıkmıyor,
tüm postların listelemesini nasıl sağlayabilirim

Verilerinizi json olarak çekmeye çalışın. Neyin gelip gelmediğini ancak o şekilde görebilirsiniz. Bu şekilde ancak verdiğiniz ID değerini alırsınız.

Verilerinizi json olarak çekmeye çalışın. Neyin gelip gelmediğini ancak o şekilde görebilirsiniz. Bu şekilde ancak verdiğiniz ID değerini alırsınız.
simdi farkettim .text olarak cekmisim sanirim ondan bahsediyosunuz su an vakit bulup bakamiyorum ama bulunca deniycem tesekkurler tekrardan

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.