Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Rapor sorunu

Garfield

xFanatik
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Destek istenen forum
https://www.ixir.gen.tr
rapor var gorunuyor ama tıklayınca bir sey gozukmuyor.

Ekli dosyalar

• 02.JPG
    02.JPG
    43.3 KB · Görüntüleme: 28
  • Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    65.3 KB · Görüntüleme: 27
Eğer xenforo dosyaları ile oynanmadı ise eklentilerinize göz gezdirin derim o halde.

bendede mesela profilime yapılan yorumların bildirimi geliyor.. bildirime tıklayınca bir hatayla karşılaşıldı diyor... ama başka tarayıcıdan baktığımda sorun yok.. galiba xenforo tarayıcı seçiyor olabilir..

Görünüm ve diller > Şablon değişikliği kısmında eklentilerin belli başlı hooklama sistemi var bunu kontrol edebilirmisiniz.

Eğer xenforo dosyaları ile oynanmadı ise eklentilerinize göz gezdirin derim o halde.

tum eklentılerı devre dısı bıraktım, araclardan her seyı yenıden yapılandırdım, sonrasında default temadan baktım yıne rapor var gorunuyor ama tıklıyorum rapor fln yok. bunu baska bir sekılde sılemezmıyım?

Normalde bir rapor oluşturduğunuza göre biliyormusunuz peki normal olarak ?

Sistem uyumsuzluğuyla alakalı bir durum vardır muhtemelen. Malum xenforo.

Normalde bir rapor oluşturduğunuza göre biliyormusunuz peki normal olarak ?
Sistem uyumsuzluğuyla alakalı bir durum vardır muhtemelen. Malum xenforo.
rapor kısmındakı bu secenekler ne ıse yarıyor? yani ben bir rapor aldıgımda ne yapmam gerek bunların hepsını denedım sorun olmasa bıle rapor acık gorunuyor kapatana kadar ugrasıyorum ya da kapanıyor ben anlamıyorum raporu panelden dusurmek ıcın hangını secmem gerek?

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    22.7 KB · Görüntüleme: 7

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.