Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Radyo

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!
mümkün widget ekleyerek yapabılırsınız bunu
burdakı konu sıze yardımcı olur ornek olarakda bır kod vereyım sıze
Kod:
<center><iframe name="player" src="https://reklamsizradyo.org/player/index.html" marginwidth="0" marginheight="0" scrolling="no" border="0"  height="545px" frameborder="0"allowtransparency="true"></iframe></center>

Selamlar,

bu konuyu araştırıyordum. Siteye radyo eklemek istiyorum ama spotify listesi ekleyebiliyor muyuz acaba? bilginiz var mı? Spotify listesi eklersek şarkılar tam çalar mı yarım mı çalar, radyo gibi player olur mu?

netradyon diye bir yer buldum aylık ücreti var. spotify ile çözebilir miyiz acaba merak ettim. o yüzden üye oldum. cevap için şimdiden teşekkürler Halis Halis

P pckolok [TH] Spotify böyle bir eklenti işinizi görür ancak spotify hesabı olmayan kişi dinliyorsa müziği müzik tam oynatılmayacaktır normal olarak

P pckolok [TH] Spotify böyle bir eklenti işinizi görür ancak spotify hesabı olmayan kişi dinliyorsa müziği müzik tam oynatılmayacaktır normal olarak

Spotify hesabı olmayanlar tam olarak dinleyemyecekse işe yaramaz. Peki radyo için başka öneriniz nedir?

Şölye tarif edeyim, bir rap sanatçısının forum sitesini yaptım. tek sanatçının tüm şarkıları olacak. en fazla 1000 şarkı diyelim. Bu şarkıları nasıl site karışık şekilde sürekli çaldırabilirim radyo gibi. şarkıların hepsini kendi sunucuma yüklesem sitede radyo gibi nasıl çaldırabilirim bilgim yok maalesef. siz biliyorsanız yanıtlarsanız sevinirim. teşekkürler

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.