Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Ticaret R10.net Muadili Xenforo Tabanlı Forum Sitesi SATILIKTIR (news ve adsense kayıtlı)

ertaytw2

Sabit kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar temasını yarı kendim düzenlemiş olduğum R10 temalı forum sitesini kullanamadığım için satmak istiyorum tema ile ilgilenen arkadaşlar var ise konuşalım aklımda fiyat yok bu konuda bilgili arkadaşlar var ise değerlendirebilir fiyat konusunda tartışabiliriz, aklımda uçuk miktarlar yok. Sitede lisans yoktur alan arkadaş lisanslayabilir. Tema için 4 ay önce 2000₺ gibi bir teklif verilmişti. Proje amaçlı olduğu için satmamıştım ama aklımdaki proje maalesef istediğim seviyeye gelemedi, elimde tutmak için sebep kalmadı ama belki daha sağlam ekibi olan bir arkadaş güzel amaçlar için değerlendirebilir potansiyeli var temasından dolayı. Fotoğraflar aşağıda siteyi de yazıyorum aşağı dediğim gibi ilgilenenler yazabilir.

SİTE LİNK: BURADAN
foruza-2.png foruza-1.png

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.