Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Profil Yardım

Retandoo

Kullanıcı
SMS onaylı
Kullanıcı
arkadaşlar merhaba, konuların yanında bulunan profil yerini düzenlemek istiyorum
1685809099266.png
şuanki hali böyle new member falan yazıyor ve profil resmi cok küçük aynı zamanda bitane yeşil tuş var ona basıncada
1685809170410.png
böyle oluyor ama ben aşagıdaki resimde ki gibi discord isimlerinin yazdıgı ve diğer özelliklerin yazdığı bir şekilde isityorum yardımcı olurmusunuz ?

1685808977059.png

Nasıl yapılır ? Profil Yardım

1. Avatar boyutunuz, evet çok küçük varsayılan sistem de konu içindeki avatarlar 96x96 PX olmalıdır. Bunu en büyük nedeni hatalı yapılan bir kod yapılandırması yada tema yapımcısının düzenlemesidir. Çözüm için ise canlı olarak görmemiz gereklidir.

2. Gördüğüm kadarı ile kullanıcılarınız afişleri, ranksları yok. Dilerseniz şu eklenti ile bunları ekleye bilirsiniz. Eklentinin makalesi için nasıl kullanılacağına dair detaylı bir video bulunmaktadır.

3. Bu tür alanlar yani sosyal bağlantılar özel kullanıcı alanları ekleyerek oluşturulmaktadır. Ben size şu an sadece fikri verebilirim örnekleri yada farklı farklı özel alanlar için arama yaparak bulmaya...
1. Avatar boyutunuz, evet çok küçük varsayılan sistem de konu içindeki avatarlar 96x96 PX olmalıdır. Bunu en büyük nedeni hatalı yapılan bir kod yapılandırması yada tema yapımcısının düzenlemesidir. Çözüm için ise canlı olarak görmemiz gereklidir.

2. Gördüğüm kadarı ile kullanıcılarınız afişleri, ranksları yok. Dilerseniz şu eklenti ile bunları ekleye bilirsiniz. Eklentinin makalesi için nasıl kullanılacağına dair detaylı bir video bulunmaktadır.

3. Bu tür alanlar yani sosyal bağlantılar özel kullanıcı alanları ekleyerek oluşturulmaktadır. Ben size şu an sadece fikri verebilirim örnekleri yada farklı farklı özel alanlar için arama yaparak bulmaya çalışacaksınız ne yazık ki.

Çözüm

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.