Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Profil Sayfasına Spotify Müzik Listesi Ekleme

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

lenodark

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
XenForo 1.5 için profil sayfasında herhangi bir şekilde spotify'a bağlı, kişiye özel müzik listelerini gösteren herhangi bir eklenti veya kod yapısı bulunmakta mı?

Sanırım konuyu yanlış yere açmışım. XenForo'da Nasıl Yapılır? bölümüne taşınabilir.

Son düzenleme:

Çözüldü Profil Sayfasına Spotify Müzik Listesi Ekleme

xF 1.5 da spotify için birşey görmedim ama 2.1 için istersen güzel bir eklenti var.
[TH] Spotify eklentisi fiyatı biraz tuzlu yanlız :)

Profil sayfanda, Mesaj kullanıcı bilgisi alanında, Üye kartıda görüntülenebiliyor.
Butona basınca o anda hangi şarkıyı dinlediğini ve süresini dahil gösteriyor.(Modal olarak açıyor pencereyi)
Liste olarak malesef göstermiyor.

Screenshot_2.png Screenshot_3.png
xF 1.5 da spotify için birşey görmedim ama 2.1 için istersen güzel bir eklenti var.
[TH] Spotify eklentisi fiyatı biraz tuzlu yanlız :)

Profil sayfanda, Mesaj kullanıcı bilgisi alanında, Üye kartıda görüntülenebiliyor.
Butona basınca o anda hangi şarkıyı dinlediğini ve süresini dahil gösteriyor.(Modal olarak açıyor pencereyi)
Liste olarak malesef göstermiyor.

Screenshot_2.png Screenshot_3.png

Çözüm
XenForo 1.5 için profil sayfasında herhangi bir şekilde spotify'a bağlı, kişiye özel müzik listelerini gösteren herhangi bir eklenti veya kod yapısı bulunmakta mı?

Sanırım konuyu yanlış yere açmışım. XenForo'da Nasıl Yapılır? bölümüne taşınabilir.

2.1 sürümü için uygulamaya BURADAN ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Çok teşekkürler. Şuan 2 versiyona geçme imkanım yok maalesef. Konu güncel kalsın belki bilen birisi vardır.

Eklenti için doğru yapılandırmayı yapabilen varmı?
spotify developer panelinden ürettiğimiz uygulamaya rağmen "illegal scope" hatasını alıyoruz. Bu konuda bilgisi olan varmı?

bu arada ben sorunu çözdüm fakat başka bir sorunla karşılatım br hesabımla giriş yapabildim test amaçlı baska hesapla deneyim dedim tek spotify bağlarken (
Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.
Lütfen gerekli alan 'provider_key' için bir değer girin. )

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.