Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Profil Müziği Ayarlama

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

IExlusive

xFanatik
Kullanıcı
Arkadaşlar resimdeki gibi Profil Müziğini nasıl profillere entegre edip otomatik çalınmasına sağlıyabilirim.

profil müziği.PNG

Bende ki böyle

profil 2.PNG

profill.PNG

Demosounu aldığını alandan daha büyük bir demo eklermisiniz ben bir şey anlamadım açıkcası.

Demosounu aldığını alandan daha büyük bir demo eklermisiniz ben bir şey anlamadım açıkcası.
Hocam ben kısaca bu demo'da ki gibi yapıcam profil müziğini. Widget eklediğim zaman kirlilik yaratıyor ayrıca otomatik çalmasını istiyorum. Manuel olarak açıyor. Kendi forumumda.

DEMO forumun tam görüntüsü.
Bu alana eklemek istiyorum.
profil ss.PNG

Şöyle bir fikir vereyim. widget konumunu boş bırak ve widget ID il çağır istediğin konuma.
Örnek çağrı <xf:widget key="WİDGET_ID_BELİRTİN" />
görsel olarak saçma bir görüntü ortaya çıkacaktır ancak buraya kadar gelin sonrasını muhtemelen aşacaksınız diye düşünüyorum..

Şöyle bir fikir vereyim. widget konumunu boş bırak ve widget ID il çağır istediğin konuma.
Örnek çağrı <xf:widget key="WİDGET_ID_BELİRTİN" />
görsel olarak saçma bir görüntü ortaya çıkacaktır ancak buraya kadar gelin sonrasını muhtemelen aşacaksınız diye düşünüyorum..
Hocam bahsettiğiniz fikiri bir türlü anlayamadım nasıl yapıcağım konusunda. Kusuruma bakmayın

Hocam istediğim butonu yerleştirdim fakat video linkini nasıl yerleştiricem orayı bilemiyorum ve otomatik nasıl oynatacak

müzik.PNG

Hocam istediğim butonu yerleştirdim fakat video linkini nasıl yerleştiricem orayı bilemiyorum ve otomatik nasıl oynatacak

Ekli dosyayı görüntüle 4322

bunu wordpress giriş sayfası için hazırlamıştım daha önce php gerekiyorsa
PHP:
echo '<audio controls autoplay loop>';
echo '<source src="https://www.oyuncukalesi.com/ko.mp3" type="audio/mpeg">';
echo '</audio>';

ya da html olarak kullanman gerekiyorsa

HTML:
<audio controls autoplay loop>
<source src="https://www.oyuncukalesi.com/ko.mp3" type="audio/mpeg">
</audio>'

mp3 olarak kullanmanı tavsiye ederim. video fazla kaynak tüketir, kaynaktan kastım kullanıcının interneti. ayrıca yavaş bağlantılı birinde videonun açılması gecikebilir ve zaten aniden müzikle karşılaşmak rahatsız ediciyken, birde video çıkması... tuhaf ve dikkat dağıtıcı olur, reklam sanabilirler ayrıca.

not: içerik knight online giriş jeneriği

bunu wordpress giriş sayfası için hazırlamıştım daha önce php gerekiyorsa
PHP:
echo '<audio controls autoplay loop>';
echo '<source src="https://www.oyuncukalesi.com/ko.mp3" type="audio/mpeg">';
echo '</audio>';

ya da html olarak kullanman gerekiyorsa

HTML:
<audio controls autoplay loop>
<source src="https://www.oyuncukalesi.com/ko.mp3" type="audio/mpeg">
</audio>'

mp3 olarak kullanmanı tavsiye ederim. video fazla kaynak tüketir, kaynaktan kastım kullanıcının interneti. ayrıca yavaş bağlantılı birinde videonun açılması gecikebilir ve zaten aniden müzikle karşılaşmak rahatsız ediciyken, birde video çıkması... tuhaf ve dikkat dağıtıcı olur, reklam sanabilirler ayrıca.

not: içerik knight online giriş jeneriği
İlk öncelikle yardımınız için teşekkür ederim fakat. Benim sorunum şu eklediğim Profil Müziği kısmını kullanıcılar istediği müziği yerleştirdikten sonra profilerine girince otomatik çalmasını istiyorum. Kullandığım eklenti şu [XenConcept] Youtube Video Profile

İlk öncelikle yardımınız için teşekkür ederim fakat. Benim sorunum şu eklediğim Profil Müziği kısmını kullanıcılar istediği müziği yerleştirdikten sonra profilerine girince otomatik çalmasını istiyorum. Kullandığım eklenti şu [XenConcept] Youtube Video Profile
eklentiyi bilmiyorum. ücretsiz de değilmiş
1540123930103.png
verdiğim kod çalışıyor

bunun için ödeme yapmak ve eklenti almak mantıksız. mp3 sığmadı ama stil verilebilir.

illa youtube olacaksa da

<iframe width="100%" height="200" src="YOUTUBE VİDEO LİNK" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
LİNKİN SONUNA &autoplay=1 eklersen otomatik çalar

edit: sonradan fark ettim, kullanıcı istediği müziği ayarlayacakmış. eklentiyi w*r*z indirebilirim ama uğraşmak istemiyorum.

Eklentide herhangi bir sorun yok. Bu tamamen tarayıcıların video oynatma politikasından kaynaklıdır. Aynı eklenti explorer ve firefox tarayıcılarında sorunsuz çalışırken opera ve chrome tarayıcılarında direkt çalışmaz. Her kullanıcı kendi tarayıcısında bunu açması gerekir. Bunun sebebi de kullanıcı iş yerinde olabilir veya uygunsuz bir yerde olabilir, sayfaya tıkladığında direkt video açılmasın diye bunu kullanıcı kendi tarayısından video politikası alanında onaylaması gerekiyor. Bu tarayıcıların varsayılan alanı da maalesef otomatik oynatmaya kapalıdır.

Chrome için tarayıcınıza chrome://flags/#autoplay-policy yazarak enter'a basın. Autoplay policy alanındaki sekmeden Default seçeneğini No user gesture is required ile değiştirip sağ alt köşede çıkan Relaunch Now butonuna basın. Tekrar baktığınızda videonun otomatik oynatıldığını göreceksiniz.

Opera içinde aynı mantığı uygulamanız gerekiyor. Tek yapmanız gereken tarayıcıya opera://flags/#autoplay-policy yazıp enter'a basmak.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.