Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Postbit Rank iconu

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

kado03

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Sayın Ustalarım. Herkeze Kolay gelsin iyi forumlar dilerim. netr0n netr0n Hocamın Yaptığı Postbit yazılımındaki iconlarda sorun yaşamaktayım.

aşağıda resmini ekliyorum. nasıl düzeltebilirim. TEŞEKKÜR EDERİM
7869

İki eklenti değil birini kullanacaksınız. Rank konusunda banner sistemini kurduktan sonra üye gruplarından seçim yapmanız gerekiyor.

İki eklenti değil birini kullanacaksınız. Rank konusunda banner sistemini kurduktan sonra üye gruplarından seçim yapmanız gerekiyor.
7871

Hocam administrator Rankımda sağdaki seçili soldan kırmızıyı seçtiğimde rank güncelleniyor fakat başındaki ikonlar çıkmıyor

Site profilinizdeki site ise bende iconlar görünüyor. Tarayıcı geçmişinizi temizleyin.

7872

Site profilinizdeki site ise bende iconlar görünüyor. Tarayıcı geçmişinizi temizleyin.

Ekli dosyayı görüntüle 7872
Tekrar ilginize teşekkür ederim hocam , evet profilimdeki site adresim bu rank görünümünde bir problem yok hocam
7873

Bakın soldaki kırmızı ranka çektim güncellendi fakat baştaki ikon gözükmüyor.

7874

Anladığım kadarı ile xenforo 2.1 'de sadece sağdaki rankları kullanabiliyoruz doğru mu yoksa ben birşeyleri yanlışmı yapıyorum hocam sizi de gece gece uğraştırdım biraz kusura bakmayın.

2.0 destekli eklentiyi silin. 2.1 versiyonu olanı kuracaksınız sadece ve evet 2.1'de sadece banner sistemeni kullanır.

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.