Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Postbit Ayarı

ByIcemaN

Aktif kullanıcı
Aktif Lisans
Kullanıcı
Adsız.png
merhaba sitemde yukarıd görüldüğü şekilde alt ok tuşuna basınca mesajlarım beğenilerim vs. çıkıyor. ben direk çıkmasını istiyorum aşağı ok butonunu nasıl kaldırabilirim? Banner olarak özel banner tasarlattım onları kullanmak istiyorum biraz daha büyük. Nasıl yapabilirim?

Ekli dosyayı görüntüle 8216
merhaba sitemde yukarıd görüldüğü şekilde alt ok tuşuna basınca mesajlarım beğenilerim vs. çıkıyor. ben direk çıkmasını istiyorum aşağı ok butonunu nasıl kaldırabilirim? Banner olarak özel banner tasarlattım onları kullanmak istiyorum biraz daha büyük. Nasıl yapabilirim?
Merhaba,

Forum bağlantı linkinizi paylaşabilirmisiniz.

admin cp gorunum dıller tema ozellıklerı kullandıgınız tema mesajlar bolumunden düzenleye bilirsiniz
1567357480711.png
işaretli yerin tıkını kaldırın
musa kullandıgı temada ozellık var zaten

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.