Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Eklenti isteği Post ratings - taking likes to the next level

Kullanıcı adını bilmediği yada bulamadığı bu eklentiyi istemektedir.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Burak

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar xenforo.gen.tr Üyeleri

Başlıktan da gördüğünüz gibi bugün sizden Post Ratings adlı eklentiyi benimle paylaşmanızı istiyorum, ücretli bir eklenti olduğundan telif hakkında girmemek için özel mesaj yoluyla bana verebilirsiniz, aslında eklenti dosyası daha önce bende vardı bilgisayarımı sıfırlayınca malum eklenti dosyası da silindi.

Arkadaşlar sizden rica ediyorum bakın rica ediyorum, allah rızası için bakın Allah'ın adını alıyorum, arkadaşlar lütfen eklentiye sahip olan arkadaşlar benimle eklentiyi paylaşsın.

Post Ratings - taking likes to the next level

Şimdiden benimle bu güzel eklentiyi paylaşan, bana açan, yollayan arkadaşlarıma minnettarlarımı sunuyorum, Allah tutuğunuzu altın etsin, özel mesaj yoluyla verdiğiniz taktirde telif hakkına girmeyeceğini düşünüyorum, herhangi bir sorun çıkarsa bizzat ben üsteleneceğim, size iftira atmayacağım, cezası varsa cezasını ben çekeceğim, yeterki siz verin.

https://xenforo.gen.tr/kullanicilar/burak.121/

https://xenforo.gen.tr/gelen-kutusu/add

DipNot; Arkadaşlar 520TL civarı param vardı, xenforo forumumun lisansımın süresi azalmıştı, ben de yeni lisans almıştım, baksanıza resmen param bitti hayat bitti oldu, elbet beni anlayanlar vardır aranızda.

Arkadaşlar Post Ratings TR yapıp bizimle paylaşıyorsunuz da, neden Post Ratings eklentisi alıp bizimle paylaşmıyorsunuz. Paylaşan ciddi ciddi adamdır, adamın dibidir.

TELİF HAKKINA GİRMEK İSTEMİYORSANIZ, BURADA HERKESİN GÖRMESİNİ İSTEMİYORSANIZ ÖZEL MESAJ YOLUYLA DA BANA ATABİLİRSİNİZ.

https://xenforo.gen.tr/kullanicilar/burak.121/

https://xenforo.gen.tr/gelen-kutusu/add

Son düzenleme:
Merhabalar,
O kadar güzel bir şekilde açıklamasşınız ki kendinizi :) ne diyeceğimiz bilemedim.
Ancak sizde biliyorsunuz ki bizim forum ilkemize ayrı bir işlemdir bu istediğiniz ve ne yazık ki bizim elimizden gelmez.
Ancak özel mesaj ile kullanıcılar kendi aralarında yazışırmış ona da yapabilecek bişeyimiz yok sonuçta..
Türkçe yaması için :Türkçe Yama - xenforo Post Ratings - taking likes to the next level Türkçe yama

ne kadar güldüm ya uzun uzun yazardım ama neyse akşam bi aksilik olmazda pc başına geçersem Hakan ağbide vardı ondan isterim sana gönderirim ama tabi verirse oda var.
[doublepost=1492004690,1491994530][/doublepost]eklentiyi yükledim özel mesaj gönderildi konu kapatılabilir.

Merhaba Bu dedigin eklenti bende mevcut ufak bir üçret ile size bunu temin edebilirim.
Not Benim hesabı Arkadaşımda kullanıyor bundan benim haberim az önce oldu ondan dolayı özür dilerim yanlış anlaşıldım.

Son düzenleme:
TheGaMeLiFe_HD TheGaMeLiFe_HD senin kullandığın eklentiler n*ll*d değil mi? :) n*ll*d olan bir eklentiyi satman senin kârına olmaz zararına olur :oops:

Eklenti dosyaları elime ulaşmıştır, ilgilenen yardımcı olan herkese teşekkürler.

eklentiyi ben gönderdim
benim gönderdiğim eklenti satın alınmış bir eklentidir beyler piyasadaki n*ll*d ilede dosyaları karşılaştırın içindeki kodlara bakın bi fark göremezsiniz ilk veren wareze kimse içine kod felan atmamış yinede sizler
lisanslı alın derim sana gelince TheGaMeLiFe_HD TheGaMeLiFe_HD satın aldığına dair bizede paypal görüntüsünü atarmısın ben atarım nulledi satmaya kalkmak doğru bir davranışş değildir.

eklentiyi ben gönderdim
benim gönderdiğim eklenti satın alınmış bir eklentidir beyler piyasadaki n*ll*d ilede dosyaları karşılaştırın içindeki kodlara bakın bi fark göremezsiniz ilk veren wareze kimse içine kod felan atmamış yinede sizler
lisanslı alın derim sana gelince TheGaMeLiFe_HD TheGaMeLiFe_HD satın aldığına dair bizede paypal görüntüsünü atarmısın ben atarım nulledi satmaya kalkmak doğru bir davranışş değildir.
TheGaMeLiFe_HD TheGaMeLiFe_HD senin kullandığın eklentiler n*ll*d değil mi? :) n*ll*d olan bir eklentiyi satman senin kârına olmaz zararına olur :oops:
Wow siz beni baya bir yanlış anladınız ben degil benim Arkadaş satıyor sence ben null olan şeyi para ile satarmıyız ayip ettiniz isterse özelden arkadaşa verebilirim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.