Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 1 Eklenti Post limit per node by addonslab 1.6.1

Şu anda edemem ama akşam test edeceğim.
sorunu çözdüm gibi eklentiyi komple kaldırdım içindeki dosyaları sildim hepsini yeniden attım yeniden ekledim ayarlarını yaptım şimdi iyi
gibi bir kaç daha bölüme ayarlayıp tekrar deniycem eğerki sıkıntısızsa burdan yine belirtirim durumu.

Son düzenleme:
Kasper Kasper ben dün denedim ama yoğunluktan dönemedim sana. Herhangi bir sorun yok eklentide gayet güzel çalışıyor. Ayrıca çözdüğüne sevindim. ;)

Kasper Kasper ben dün denedim ama yoğunluktan dönemedim sana. Herhangi bir sorun yok eklentide gayet güzel çalışıyor. Ayrıca çözdüğüne sevindim. ;)
eklentinin tek eksiği alt kısımda tıpkı vbulletindeki eklenti gibi kırmızı bi uyarı bantı çıkarak örnek olarak ( 24 saat boyunca bu bölüme yazma yetkiniz yoktur gün içersindeki mesaj sayınız 5 dir ) dese nede güzel olurdu bir çok üye mesaj yazıcak sonrada vay efendim benim neden buraya yazma yetkim yok ne oldu diycekler gelde anlat onlara.

eklentinin tek eksiği alt kısımda tıpkı vbulletindeki eklenti gibi kırmızı bi uyarı bantı çıkarak örnek olarak ( 24 saat boyunca bu bölüme yazma yetkiniz yoktur gün içersindeki mesaj sayınız 5 dir ) dese nede güzel olurdu bir çok üye mesaj yazıcak sonrada vay efendim benim neden buraya yazma yetkim yok ne oldu diycekler gelde anlat onlara.

Revize ederim bu akşam sonra paylaşırız sizin isteğiniz kolay.

Yok ama yapılır :) Çokta extrem bir zorluğu yok.
Bu mesaj eklentisini Xenforo-2 için nasıl yapabiliriz, açıklayabilir misin Övünç Hocam.

Şu an kullandığım platformda en büyük sıkıntı, satış ilanlarının bulunduğu forumda kurallar gereği, ilan güncellemesi en fazla haftada 1 kez yapılsın istiyoruz. Ama malum her kullanıcı ne yazık ki kuralları okumuyor.

Bu eklenti ve sizin ilaveniz ile gelecek olan uyarı mesajı, tam da bizim derdimize derman olacak türden.

Belki bunu ayrı bir konu olarak paylaşım. Xenforo-2 kullanan arkadaşların da gözünden kaçmamış olur, ne dersiniz.

NOT: pardon şimdi fark ettim, sanki bu özellikle Xenforo-2 zaten varmış ;)

En iyisi ben bir deneyeyim, sonra size geri dönüş yapayım :)

Bu şekilde iyimi? Kaç dakika içinde tekrar mesaj yazabilir gösteriyor ve uyarı bandına ek bir class ekledim.
Dilersen başka bir alana da uyarı bandını alırız.
Senden gelecek yoruma göre son halini paylaşırız.
Ekli dosyayı görüntüle 2124
uyarı bandı küçük hocam sana gönderdiğim caps gibi büyük olursa daha görünür olur bence kırmızı bi uyarı bandı gibi.
vede örnek bi geri sayım sayacı olsa bir sonraki mesaj yazma süresini geriye doğru saysa tabi bunları diyorum ama olursa.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.