Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Pospit ve Otomatik rank sistemi

|Lucifer|

Aktif kullanıcı
Kullanıcı
Neyler otomatik rank sistemini herkes biliyor

ben otomatik rank sistemine ranklar tanıdım

forumda bir pospit vardı onu kurdum lakin
otomatik rank sistemini pospit'e uygun nasıl yapacağım

adam puan kazanıp yeni rank atlayınca adama pospitli rank tanımak istiyorum

Normal Kullanıcı Rankını admin hesabı içinde veriyor yardımcı olabilecek birisi varmı

teşekkürler.

1570297304815.png

Bir kaç küçük bilgi ile sizi aydınlatalım,ilk olarak otomatik ranks sistemi yada buna benzer bir düzenleme,uygulama yok.
Sistem şu şekilde ilerler; Sistem rank değil kullanıcı grubunu değiştirerek ranks atamalarınız yapar. Yani derseniz ki XXX Mesaj satısına ulaşan bir kullanıcı otomatik olarak XXX kullanıcı grubuna geçsin. Bu geçişte ise kullanıcı grubunda hangi rasnk var ise o zaten otomatik olarak atanır.
Kısacası siz otomatik ranks değil otomatik olarak kullanıcı grubu değişimine odaklanacaksınız. Bunun için aşağıdaki makaleden destek alabilirsiniz.
Makale mesaj sayısını dayalıdır ama bu sadece mantığı anlamanız için size seçeneklerden hangi değer ile çalışmasınız istiyorsanız o değer için sistemi çalıştırabilirisiniz.

Bir kaç küçük bilgi ile sizi aydınlatalım,ilk olarak otomatik ranks sistemi yada buna benzer bir düzenleme,uygulama yok.
Sistem şu şekilde ilerler; Sistem rank değil kullanıcı grubunu değiştirerek ranks atamalarınız yapar. Yani derseniz ki XXX Mesaj satısına ulaşan bir kullanıcı otomatik olarak XXX kullanıcı grubuna geçsin. Bu geçişte ise kullanıcı grubunda hangi rasnk var ise o zaten otomatik olarak atanır.
Kısacası siz otomatik ranks değil otomatik olarak kullanıcı grubu değişimine odaklanacaksınız. Bunun için aşağıdaki makaleden destek alabilirsiniz.
Makale mesaj sayısını dayalıdır ama bu sadece mantığı anlamanız için size seçeneklerden hangi değer ile çalışmasınız istiyorsanız o değer için sistemi çalıştırabilirisiniz.

teşekkürler

Neyler otomatik rank sistemini herkes biliyor

ben otomatik rank sistemine ranklar tanıdım

forumda bir pospit vardı onu kurdum lakin
otomatik rank sistemini pospit'e uygun nasıl yapacağım

adam puan kazanıp yeni rank atlayınca adama pospitli rank tanımak istiyorum

Normal Kullanıcı Rankını admin hesabı içinde veriyor yardımcı olabilecek birisi varmı

teşekkürler.

Ekli dosyayı görüntüle 8427
Arkadaslar boyle rank nasil siteme yuklerim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.