Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Pinli onaylı adsense satışı nasıl yapılmalı

VasY

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Arkadaşlar isim vermiycem bir webmaster sitesinde adsense hesapları alınır şeklinde konu vardı.. Bende sordum adsense hesabım var pin' geldi onaylamıştım ne eder gibi... Fiyat verdi ama domain ile beraber bir fiyat verdi..

Benimde aklıma takılan şu var..

Domain demek site demek yani forum sitem'de adsense reklamları var.. Domaini haliyle veremem.. daha önce sitemi kaldırdım reklamlar hoşuma gitmedi yine onaylatmıştım.. Bunu illa domain onaylımı satmak gerekiyor ? Kendileri bir siteyi domaini onaylatamıyor mu? Ben hiç sorun yaşamadım bu konuda..

İkinci olarak ise.. gmail hesabım nasıl değişiyor .. İlk adsense üyelik olurken bir ana gmail giriyorsun o sabit kalıyor.. Diğer gmail hesapları zaten yetkilendirme oluyor..

Ben bu adsense'yi satsam gmail hesabımı nasıl değiştircem?

Bu arada orada fiyat aldım ama domain olayı kafama yatmadı burada'da alıcısı olursa alırım bi fiyat :D

Ad sistemine güncel bir şekilde hakim değilim. Ama eski bildiklerimden yola çıkarak şunları söyle bilirim.

Ad hesabına başka yöneticiler ekleye bilirsin. Bu yöneticiler onaylandıktan sonra birini ana yönetici gibi sınıflandırarak eski yönetici yani senin mail adresini silerek başkasına aktarmış olursun zaten adsni.
Diğer bir olay sonuçta ads domain ile başvurulur ve domain, içerik incelenerek onaylanır, onaylanmaz. Ads en son bildiğim domain eklenerek farklı sistemler üzerinde de gösterim yapa biliyordun. Ama ana domain sile biliyordun da. Yani mantıklı olan bu ancak şu an ads bunlar üzerinde bir değiklik yaptımı bilmiyorum. İncelemem, kurcalamam gerekli.

Gece sabaha kadar bir bilgim oldu.. İlk e posta silinmiyor sadece.. Onuda devretmeyi düşündüğüm için şifre ve bazı uygulamalardan kaldırdım ve alıcısını bekliyor.. Çok kolpa insan var onu farkettim.. Fiyat verip sonra yan yattı çamura battı diyenlerle dolu r10 ve wm aracı' gibi yerler...
Bu tür yerlerde gerçekten ticaret nasıl dönüyor bilmiyorum ilginç :)
Konu taşınmış gerçi ben satarım belki burada diyordum açarken.. Şuan oraları gördükten sonra alıcı olursa Pinli adsense domainsiz satıcam..

"Bunu illa domain onaylımı satmak gerekiyor ? Kendileri bir siteyi domaini onaylatamıyor mu? Ben hiç sorun yaşamadım bu konuda.."

Eskiden bir Adsense onayı alındığında ne kadar siten varsa kodunu ekleyebiliyordun. Artık her ekleyecegin site için onay alman gerekiyor.

Domain ile istemelerinin sebebi, içerik vs ile uğraşmamak için.
Zira kendileri bir domain alıp, içerik girerek Adsense ile bağlayacak ise, o halde kendileri de başvurabilir. Boşuna Adsense hesabı satın almalarına gerek kalmaz.

O yüzden alıcılar direkt olarak domaini de alıyor. Ayrıca domainin içerisinde ne kadar emek var vs ile ilgilenmiyorlar. Adsense onayı alan bir domain ve Adsense hesabı.

Domainsiz olarak verdim gitti.. Sitemin değeri adsenseden yüksekse verdiği fiyatlar komik oluyor.. Sitemi satsam 4 adsense parası eder.. Neyse bu işi yapanlar var .. Olay domainli değil ' Pinli pinsiz olayı onu sormak normalde banada saçma geldi domain olayı..

Domainsiz olarak verdim gitti.. Sitemin değeri adsenseden yüksekse verdiği fiyatlar komik oluyor.. Sitemi satsam 4 adsense parası eder.. Neyse bu işi yapanlar var .. Olay domainli değil ' Pinli pinsiz olayı onu sormak normalde banada saçma geldi domain olayı..
Zaten senin siteyi o paraya vermeni asla beklemiyorum hocam. :)

Zaten senin siteyi o paraya vermeni asla beklemiyorum hocam. :)
Yok benim o ana sitede kan var tüfek var bomba var .. kılıç kalkan olayı savaş olayı var orasını vermem silerimde vermem :D Hani ben lafı gediğine oturtmak için örneklendirdim sadfsdf

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.