Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

PHP Kod

RapidamenT

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar sayfa oluşturdum ve içine php kodları yazdım ama şöyle bir hata alıyorum, yardımcı olur musunuz?

ParseError: syntax error, unexpected end of file in src/addons/Online/Online.php at line 24
  1. Composer\Autoload\includeFile() in src/vendor/composer/ClassLoader.php at line 322
  2. Composer\Autoload\ClassLoader->loadClass()
  3. spl_autoload_call()
  4. call_user_func_array() in src/XF/Pub/Controller/Page.php at line 58
  5. XF\Pub\Controller\Page->actionIndex() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 321
  6. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchClass() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 248
  7. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchFromMatch() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 100
  8. XF\Mvc\Dispatcher->dispatchLoop() in src/XF/Mvc/Dispatcher.php at line 50
  9. XF\Mvc\Dispatcher->run() in src/XF/App.php at line 2177
  10. XF\App->run() in src/XF.php at line 390
  11. XF::runApp() in index.php at line 20

Kod:
<?php

namespace Online;

class Online
    {
  public static function getHtml() {

try {

$db=new PDO("mysql:host=localhost;dbname=deneme;charset=utf8",'root','sifre');
    //echo "veritabanı bağlantısı başarılı";
}

catch (PDOExpception $e) {

echo $e->getMessage();
}

?>

Son düzenleme:
Sayfa oluşturdum html kısmına böyle yazdım <xf:callback class="src\XF\Option/Online.php" method="getHtml" params="['abc']"></xf:callback>

FTP'de src\XF\Option/Online.php 'online.php' içine attım ama aşağıdaki hatayı veriyor.

Callback src\XF\Option/Online.php::getHtml is invalid (error_invalid_class).

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.