Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
PAYTR Ödeme modülü

XF 2.2 Eklenti PAYTR Ödeme modülü 1.1.5

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Xenforo'da ne numaralar varmıs ta haberımız yokmus :D 7 forum sitemde de kullanmaya başladım bugün. sistem perfect...

Ekli dosyalar

• 01.jpg
    01.jpg
    144.9 KB · Görüntüleme: 50
  • 02.jpg
    02.jpg
    65.9 KB · Görüntüleme: 50
  • 03.jpg
    03.jpg
    81.8 KB · Görüntüleme: 50
1.1.3 Versiyonu çıkmıştır.

1.1.3 sürümü ile aşağıdaki güncelleştirmeler yapılmıştır.
  • Ödeme ekranının tasarımı güncellendi.
  • Telefon numarası alanının tasarımı güncellendi.
  • Adres alanı eklendi.
  • Telefon ve Adres alanları için yönetim paneline özelleştirilebilir uyarı alanları eklenmiştir.
  • Yönetim paneli kısmen Türkçeye çevrilmiştir.

1.1.3 Versiyonu ile birlikte aşağıdaki güncellemeler yapılmıştır.
  • Ödeme ekranının tasarımı güncellendi...

Z zaygun Telefon alanında varsayılan olarak Türkiye'nin gelmesi ya da bu alanın sabit ayarlanabilir olması daha iyi olmaz mıydı?

Sürüm 1.1.4 ile aşağıdaki güncelleştirmeler yapılmıştır.
  • Havale / EFT Özelliği eklendi.
  • Telefon numarasındaki bayrak simgesi kaldırıldı.
  • İFrame Türü seçilebilir hale getirilir. Bu şekilde ödeme ekranını web sitenizde İFrame olarak gösterebilirsiniz. Önceki sürümlerde olduğu gibi paytr'ye de yönlendirebilirsiniz.
Havale olarak Ödeme yaptıktan sonra bildirim yapılır yapılmaz Abonelik yükseltmesi otomatik yapılıyor. Kredi kartı gibi.
1636485032018.png
1636485045139.png

1636485071787.png

zaygun kullanıcı adlı kişi PAYTR Ödeme modülü Bu kaynak hakkında yeni bir güncelleme yayınlamıştır:

Sürüm 1.1.4 ile aşağıdaki güncelleştirmeler yapılmıştır.

• Havale / EFT Özelliği eklendi.
  • Telefon numarasındaki bayrak simgesi kaldırıldı.
  • İFrame Türü seçilebilir hale getirilir. Bu şekilde ödeme ekranını web sitenizde İFrame olarak gösterebilirsiniz. Önceki sürümlerde olduğu gibi paytr'ye de yönlendirebilirsiniz.

Güncellemenin devamını inceleyin...

Merhaba eklentiyi kurduğumda Bildirim URL'inize erişim sağlanamıyor veya sayfanızdaki kod herhangi bir yanıt dönmüyordur. Hatası alıyorum. Anladığım kadarı ile htaccess ve payment_callback.php dosyalarında düzenlemeler yapılması lazım. Bu konuda ilim sahibi olan ve yardımı olabilecek biri var mı?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.