Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Özel kullanıcı alanları

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

SelamT

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba,

Admin panelinde gelen Facebook, Twitter ve Skype gibi özel alanlara tanımlama yaparken, Facebook, Twitter vs profillerinin linklerini göstermeyi nasıl yapacağız?
URL li yazsamda sadece username olarak geliyor ve ne yazık ki tıklanabilir değil.

Teşekkürler,

Ben onun için çok uğraştım ve sonradan şöyle bir kod ekledim :)
<a href="{$value}" rel="nofollow" target="_blank">{$value}</a>
Her birine böyle eklemeniz gerekiyor.
7072
Buradan eTiKeT™ eTiKeT™ ve netr0n netr0n'a bir sorum olacak.
Burada çıktı değeri link ile aynı oluyor, bunu HTML ile yorumlanmış olarak nasıl çıkarttırabiliriz?
Yani atıyorum ben şöyle bir link yazdım oraya: x.com/forum diye, bunu şöyle çıkarmasını istiyorum: X Forum

7075
Ayarlardan URL'yi seçerseniz sorun düzelir.
XenForo'da kullanıcı adıyla yapılır mı bilmiyorum açıkçası.

Şunu deneyebilir misiniz?
<a href="{$value}" rel="nofollow" target="_blank">{$valueUrl}</a>
Hocam o şekilde olmadı ama iftar ertesi beyin bi çalışmaya başlayınca, verdiğiniz link mantığından esinlenerek, birazda manuel bir yöntem ile şu şekilde çözdüm:
<a href="https://www.facebook.com/{$valueUrl}" rel="nofollow" target="_blank">{$valueUrl}</a>

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.