Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Özel forum

CraftRosi

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba forumunda şöyle bir şey istiyorum forum destek kayegorisi açtım orası özel olsun herkez destekde bulunabilir ama bir başkası başkasının desteğini göremez bitek moderator ve adminler girebilir onlar cevap yazabilir

Dostum bu dediğin şeyi sadece, gruplar oluşturarak yapabilirsin. Belirli gruplar o forumu görebilir,okuyabilir..

Merhaba forumunda şöyle bir şey istiyorum forum destek kayegorisi açtım orası özel olsun herkez destekde bulunabilir ama bir başkası başkasının desteğini göremez bitek moderator ve adminler girebilir onlar cevap yazabilir
Yani bir kategoride konu açabilsin ama diğer konuları göremesin gibi bir sistem default mantıkta mümkün değil. Belki ilave bir eklenti ile yapılabilir ancak bu

Anlatamadim şimdi normal üyeler forum destek e destekde bulunsun ama a kişi si destekde bulunuyor ya b kişisi göremez onun desteğini forum destek kayegorisine girince sadce kendi desteklerini görebilir sin o destekleride moderator ler cevaplayabilir

Anlatamadim şimdi normal üyeler forum destek e destekde bulunsun ama a kişi si destekde bulunuyor ya b kişisi göremez onun desteğini forum destek kayegorisine girince sadce kendi desteklerini görebilir sin o destekleride moderator ler cevaplayabilir

O halde forum yerine ticket eklentisi kullanın. Sizin dediğiniz mantık ticket sistemi ile örtüşüyor.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.