Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Özel alan sorunu?

Altay61

Sabit kullanıcı
Kullanıcı
kullanıcı kayıt olurken cınsıyet sorusunu zorunlu kıldım, cınsıyet secımı yapılıyor erkek yada kadın olarak ama sıstem bu secımı algılamıyor kayıt sonrası profıl ayarlarından bakıldıgında cınsıyet secımı yapılmamıs gorunuyor.

profıl ayarlarından cınsıyet secımı yapılırsa sorun ortadan kalkıyor ama regıster sayfasındakı secım dedıgım gıbı algılanmıyor.

Bunun tek mantıklı acıklaması var o zaman cinsiyet zorunlu değil demek ki aklıma şu an gelen tek olabilirlik budur. Site URL ekleyin kayıt olup deneyelim bakalım zorunlumu.

Bunun tek mantıklı acıklaması var o zaman cinsiyet zorunlu değil demek ki aklıma şu an gelen tek olabilirlik budur. Site URL ekleyin kayıt olup deneyelim bakalım zorunlumu.

baska bır ozel alan ekledım onuda zorunlu kıldım oda aynı sekıl, secıyosun kayıt olurken sonra profılden bır bakıyosun secılı değil.

15 tane eklentı var eklentılerden bırınde kaynaklı sanırım, hepsini pasif edıp tekrar bı denemek lazım. tskler.

baska bır ozel alan ekledım onuda zorunlu kıldım oda aynı sekıl, secıyosun kayıt olurken sonra profılden bır bakıyosun secılı değil.

15 tane eklentı var eklentılerden bırınde kaynaklı sanırım, hepsini pasif edıp tekrar bı denemek lazım. tskler.

sağ sidebardaki widget baslıklarının arka plan rengını nereden duzenleyebılırım? eTiKeT™ eTiKeT™

tekrar konu acmak ıstemedım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.