Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Otomatik Reklamlar XenGenTR Bozuyor

Tevfik

Çok Yakında!
Aktif Lisans
SMS onaylı
Kullanıcı
Merhaba değerli XenGenTR ailesi,

Otomatik reklamlar aşağıda görüldüğü gibi xengentr bozuyor maalesef. Çok fazla denk geldi bana bu durum ve diğer tüm tarayıcılarda da denedim yine böyle hata veriyor. Otomatik reklamların kazancı güzel oluyor ama benim sitemde kafasına göre reklam çıkarttığından dolayı direkt iptal ettim, düzensizliğe gelemedim :) Bir kontrol edebilir misiniz?

Screenshot_1.png

• Beğen
Tepkiler: Sis
:D :D :D Google amcam ya :D sınırları zorluyor işte :D bu tür alakasız reklamları yakaladığımda tek, tek kapatıyorum. Umarım ilk yakaladığımda bunu da çözerim ;)

:D :D :D Google amcam ya :D sınırları zorluyor işte :D bu tür alakasız reklamları yakaladığımda tek, tek kapatıyorum. Umarım ilk yakaladığımda bunu da çözerim ;)

Google biz de seviyoruz abi de bazen çok şımarıyor ? ben komple siteden reklamlarını kaldıracağım yakın zamanda abi :) 1.500 tıklamaya verdiği para 190 lira. 10 lira daha verse de o ay mama alabilsek diyorum yok, vermiyor... çok çok düşük abi maalesef. Tbm zaten yerlerde☹️

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.