Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Oops! We ran into some problems Hatası Hakkında

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

conqu3ror

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhabalar, Xenforo v2.0.12 yüklü forum sitemde sorunum şu şekilde,;
Ziyaretçi olarak foruma girip herhangi bir konuyu görüntülemek istediğimde direk aşağıdaki hatayı almaktayım.

6623

Giriş yaptığımızda veya kullanıcı üye olduğunda bu hata ortadan kalkıyor ve konu içeriği görünüyor.

Kontrol ettiğim yerler
Grup izinleri konu görüntüleme sorun yok
Config debug modu aktif ettim sayfada herhangi bir hata yok
.htaccess i kontrol ettim sorun göremedim

Birde bu sorunla birlikte admin hesabımdan giriş yaptığımda hiçbir konuyu beğenemiyorum yine bu hatayı alıyorum. Ancak başka kullanıcılar veya farklı bir admin hesabından girersem beğeni yapabiliyorum. 1. id ye sahip adminden ise beğenirken de hata almaktayım.

Forumu bir üst sürüme update ettim ancak bu sorunlar yinede devam etmekte. Maalesef hiçbir yöntem işe yaramadı.

Yardımlarınıız rica ediyorum eTiKeT™ eTiKeT™ hocam ve diğer arkadaşlar.

Kullanıcı izinlerini ve Yetkili ranklarınızda ki izinleri kontrol edin hepsine evet diyin iki aşamalı doğrulama hayır olarak işaretleyebilirsiniz. Dediğimi deneyin sonuçunu yazarsınız.

Forumda birden falza rütbeniz, rankınız var mı? (admin, kullanıcı, moderatör, x üye, y üye gibisinden)

Kullanıcı izinlerini ve Yetkili ranklarınızda ki izinleri kontrol edin hepsine evet diyin iki aşamalı doğrulama hayır olarak işaretleyebilirsiniz. Dediğimi deneyin sonuçunu yazarsınız.
Merhaba, kontrolleri sağladım tüm gruplarda ve 1.id üyede iki aşamalı doğrulama kapalı. forumlar ve konuları görme açık olarak ayarlı.

Forumda birden falza rütbeniz, rankınız var mı? (admin, kullanıcı, moderatör, x üye, y üye gibisinden)
Merhaba, Ben ekstra rank veya üye grubu eklemedim ilk kurulumdaki standart ranklar var Administrator, Moderator, Registered, Unregistered/Unconfirmed bu gruplar dışında grup yoktur.

Merhabalar, Xenforo v2.0.12 yüklü forum sitemde sorunum şu şekilde,;
Ziyaretçi olarak foruma girip herhangi bir konuyu görüntülemek istediğimde direk aşağıdaki hatayı almaktayım.

Ekli dosyayı görüntüle 6623

Giriş yaptığımızda veya kullanıcı üye olduğunda bu hata ortadan kalkıyor ve konu içeriği görünüyor.

Kontrol ettiğim yerler
Grup izinleri konu görüntüleme sorun yok
Config debug modu aktif ettim sayfada herhangi bir hata yok
.htaccess i kontrol ettim sorun göremedim

Birde bu sorunla birlikte admin hesabımdan giriş yaptığımda hiçbir konuyu beğenemiyorum yine bu hatayı alıyorum. Ancak başka kullanıcılar veya farklı bir admin hesabından girersem beğeni yapabiliyorum. 1. id ye sahip adminden ise beğenirken de hata almaktayım.

Forumu bir üst sürüme update ettim ancak bu sorunlar yinede devam etmekte. Maalesef hiçbir yöntem işe yaramadı.

Yardımlarınıız rica ediyorum eTiKeT™ eTiKeT™ hocam ve diğer arkadaşlar.

Bu konu hakkında fikri olan kimse yokmu.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.