Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

ÖNEMLİ !! Lütfen sizde destek verin

Xenforo fikrini en kısa sürede düzelir umarım. Yoksa vbulletin tarzı bir kayıp yaşayabilir. Bir zamanlar vbulletin de aynı şekilde kaynak eklenti opsiyonu çoğunluğu vardı. Ama Xenforo onu aşıp belirli bir seviyeye ulaştı.

Eklenti sorunu bir çok forum kullanıcısını üzebilir. Forumlar kaynaklarla güzelleşiyor. İnşallah sorun düzelir diye umuyorum.

Hemen hemen hepsini okudum da eTiKeT™ eTiKeT™ ve MySimS3k® MySimS3k® iyi biliyorlaki bu yazılım türkçeye çevirme vs davası değil orada kendilerini coder olarak gösteren kişilerin de n u ll siteleri var ddavar , xenforo.pk bunlarda kendilerinin siteleri ve %80 n u ll
Ayrıyeten şikayet sözkonusu hemde içinizden birileri ikili oynuyor çünki yazısmalar ve görüşmeler sonrasında bazı sorunlar serbest bırakıldı bunun heinizde farkındasınız yoksa orada yazıp düzeltildi sanmayın kendi sitesini öne çıkarmak için buradadaki değerli, kıymetli üstadları harcamak istiyorlar yoksa umurlarında değil türkçe çeviri falan burada belli baslı kişiler kendi aralarında sorun olustugundan veya anlaşmazlıktan dolayı şikayet edilmiş ve dikkat ederseniz iki kişinin sitesinde yogunlaşıyorlar biri bu site eTiKeT™ eTiKeT™ , netr0n netr0n , LaDezs LaDezs , ve MySimS3k® MySimS3k® dikkatinize bu yazısmayı da dikkate alınız

Hem çok özür diliyerek birşey eklemek istiyorum suç sizde eTiKeT™ eTiKeT™ , netr0n netr0n , MySimS3k® MySimS3k® marka kişilersiniz siz markayı tanıtın herkese lisans almak sorun değil isminiz marka yurtiçi ve yurt dısında xenforoyu türkiyeye sevdiren önemli yapı taşlarısınız gücünüzü dışarı çıkarın ne olacaksa olsun cunkü onlarda size mahkum

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.