Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Çözüldü Onek ekledim Admincp de Kategori ve Forumlar bolumu Kayboldu..

Bu sorun verilen destek sayesinde çözüme ulaştırılmıştır.

goztepeli70

xFanatik
SMS onaylı
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Mrb

buradaki anlatima gore 2.1.6 ya onek ekledim Admincp de Kategori ve Forumlar bolumu Kayboldu.
Filtrenizle eşleşen bir öğe bulunamadı. hatasi veriyor..

Nasil geri getirebilirim Kategori ve forumlari?

Site adresinizi yazar mısınız?

Yaptığınız değişikliklere vs göz atmalısınız önek eklemekle böyle bir problem yaşanmaz gibime geliyor son çare olarak güncelleme yapabilirsiniz.

multicsturk.com
Yalniz şöyle bir durum var, cepden girdiğim zaman Admincp de kategori ve forumlar listesi görünüyor. Ama pc de görünmüyor. admin.php/nodes cepde açılıyor, pc de açılmıyor.
Pc de Filtrenizle eşleşen bir öğe bulunamadı. hatasi veriyor..
Anlamadım niye öyle.

Mobilden girip örnekleri kapatıp tekrar deneyin veya farklı bir tarayıcıdan girip deneyin birde

Önekler ile dediğiniz olayın birbiri ile alakası bile yok nerede ise,admincp o kaybolan forumları,kategorileri görebiliyormusunuz?

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.