Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

[Ön izleme] Wide tema çalışması

gecitli

xFanatik
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba bu temayı yılar önce smf için yapmıştım smf,nin ilk responsive tasarımıydı DOWNLOADS 11,002 xenforo içinde tasarlayayım dedim belki kullanan çıkar
Sizce tasarım böyle iyimi başka neler yapıla bilir?

Wida.png

Bu xf tema kıtlıgında mutlaka kullanan cıkacaktır ozellıklede navbar menunun sol tarafta oldugu bir tema, bence live olarak gorme ıncelem sansımız olursa fıkır vermek te daha kolay olur ınceleyenler ıcın.

Merhaba, SMF için birşey diyemem ama, XenForo için konuşuyorum, arama kutusu logo ve navigasyonların solda olması sanırım XENTR temasına esinlenmişsin. XENTR ise sanırım DohTheme'nın Turbo ve Fluent-Xen serisine esinlenerek hazırlanmış. çünkü bu tasarımı ilk DohTheme'da gördüm sonra XENTR'de şimdide burda görüyorum. Kolay gelsin..

Bu siteyi biliyorum, DohTheme mı ? yoksa Spruko ? hangisinin ilk çıkardığını bilmiyorum. ama XenForo üzerine ilk DohTheme'da gördüm, XenTR ile meşhur oldu.

Xenforo 1 temalarında görmüştüm benzerini pek tutulduğunu sanmıyorum o dönem için

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.