Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Öldül puanı gelmiyor

SouLW3

xFanatik
Kullanıcı
merhablar ben her beğeni aldığında 1 ödül puanı gelsin diye ayarlıyorum ama deniyor deniyorum yok gelmiyor sebebi ney acaba :/

Öldül puanı gelmiyor

yani hocam tam olarak ne yapabilirim :)

Zamanlanmış görevler vardır. Bunlar konu görüntüleme sayacı, puan ödül sistemi gibi bir çok seçenekten oluşur. Bunlar belirli aralıklarla kendisini günceller. Sistem bu şekilde çalışıyor; Dilerseniz buna siz müdahale edip güncelleyebilirsiniz. Bakım alanından zamanlanmış görevler bölümüne giderek Kullanıcı ödüllerini güncelle alanını denetimlerden çalıştırabilirsiniz. Tabii bu önerilen bir uygulama değildir.
ödül puanı ayarından x beğeni alırsa diye bir şart var onu 1 yapıyorum ama anlık olarak çalışmıyor ayarlardan zamanlanmış görevlerden ödül puanlarını çalıştır diyince toplu olarak veryor ama ben anlık çalışsın istiyorum
İşte olayda bu noktada kopuyor eğer anlık olarak istatistikleri görmek istiyorsanız her dakika zamanlanmış görevin çalışmasını sağlamalısınız.
Yani zamanlanmış görevin ayarlarını dakikalık olarak ayarlarsanız bu mümkün olacaktır.
Ancak her dakika çalışması ne kadar sorgu çalıştırır sunucuya yan etkileri nasıl olur onu bilmiyorum. Yani mantıken sizin dediğiniz şekilde çalışması için tasarlanmamış bu beğeni durumu ne yazık ki...

yani hocam tam olarak ne yapabilirim :)

Zamanlanmış görevler vardır. Bunlar konu görüntüleme sayacı, puan ödül sistemi gibi bir çok seçenekten oluşur. Bunlar belirli aralıklarla kendisini günceller. Sistem bu şekilde çalışıyor; Dilerseniz buna siz müdahale edip güncelleyebilirsiniz. Bakım alanından zamanlanmış görevler bölümüne giderek Kullanıcı ödüllerini güncelle alanını denetimlerden çalıştırabilirsiniz. Tabii bu önerilen bir uygulama değildir.

Çözüm
hocam oradan yapıyorum geliyor da benim dediğim o sürekli çalışsın ? ozaman cokmu yorar sistemi ve son olarak ben postbit deki avatar boyutlarını değiştirdim güzelde oldu hepsi tamam ama şu yorum yazarken küçük bir avatar gözüküyor ya sol tarafda onunda boyutu büyüdü orayı tamamen kaldırma gibi bir işlem söz konusumu ? oranın boyutunu küçültünce resim kalitesi baya düşüyor birde benim orada( hızlı cevap alanının yanındaki avatarda) ranklarda gözüküyor nasıl yapabilirim

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.