Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Offshore veya w*r*z hosting önerisi

SouLW3

xFanatik
Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar w*r*z içerikli site için önerebileceğiniz hosting var mı? Bana sıkıntı çıkarmayacak, sitemi birden kapatmayacak daha doğrusu karışmayacak? Teşekkür ederim

Fransa OVH lokasyon Cİhazlarımız var yardımcı olabilirim size w*r*z serbest adult yasak! : ) ( :

Fransa OVH lokasyon Cİhazlarımız var yardımcı olabilirim size w*r*z serbest adult yasak! : ) ( :
Merhaba adult olmayacak, w*r*z,crack,torrent,film tarzı olacak fiyatlandırma nasıl acaba öğrenebilir miyim? Hangi firma?

Teşekkür ederim düşünceniz için bu şirket güvenilir mi diyorsunuz?

Merhaba adult olmayacak, w*r*z,crack,torrent,film tarzı olacak fiyatlandırma nasıl acaba öğrenebilir miyim? Hangi firma?

Teşekkür ederim düşünceniz için bu şirket güvenilir mi diyorsunuz?

w*r*z içerik için vps almanda fayda var güzel iş görüyo :) 1.5 senedir filan kullanıyorum en üst paketini

w*r*z içerik için vps almanda fayda var güzel iş görüyo :) 1.5 senedir filan kullanıyorum en üst paketini
Aylık ne kadar ödüyorsunuz? ve kazancınız bunu karşılıyor mu? sıfırdan başlayacağım için kazandıkça yükseltmeyi düşünüyorum

Aylık ne kadar ödüyorsunuz? ve kazancınız bunu karşılıyor mu? sıfırdan başlayacağım için kazandıkça yükseltmeyi düşünüyorum
aylık 40 tl ödeniyor 1 ayda 40 tl yi karşılayamıyosanız :)

VPS SSD 3
OpenStack KVM

2 vCore(s)
2.4 GHz
8 GB RAM
40 GB SSD
Local RAID 10
$19.99/month
Annual plan starting at:
$18.49
/month

makina bu en düşükten alıp yükseltireniz iyi olur 4.5 dolarmı ne orda bak paketlere kücük caplı olduğunuz için LaDezs LaDezs yardımcı olur ovh makina içine host vericek sana daha uygun olur bu makinada kurulum vs gerekicek cünkü

Son düzenleme:

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.