Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Güncel Ödeme yöntemi üyelik yükseltme

Bu sorun halen çözme ulaştırılamamıştır!

NYSX

Banned
Yasaklı
Kullanıcı
Merhaba, XenForo üzerindeki ödeme yöntemini vs. değiştirmek değil amacım veya bir entegre değil.

"Satın al" , "Yükselt" butonu geliyor hesap yükseltmeleri alanında bu butonun yönlendirdiği urlyi kendim ayarlamak istiyorum bunu nasıl yapabilirim?

Nereye yönlendireceksiniz önemli olan bu. Çünkü url içindeki değişkenler butonun çalışıp çalışmama durumuna etken.

Şöyle oluşturduğum linklere veya direkt olarak bir mağazaya sitedeki satış yaptığım linke vs. fark etmez sabit bir linke hangisine tıklarsa tıklasın. Bunu nasıl yapabilirim?

Şöyle oluşturduğum linklere veya direkt olarak bir mağazaya sitedeki satış yaptığım linke vs. fark etmez sabit bir linke hangisine tıklarsa tıklasın. Bunu nasıl yapabilirim?
hocam ilgimi çekti uğraşıp sonuç alırsam yazıcam, en büyük sorunum şablonu bulmak : )

Kafamda bir fikir var Premium Membership Page benzeri bir eklenti var üyelik paketlerini ayrı bir sayfa oluşturuyor o eklentiden yola çıkaracak birşeyler yapılabilir diye düşünüyorum aksi halde pek mümkün değil gibi çok uğraştıcı sanırım :)

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.