Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

TR Yama isteği Nobita teams 2.6.4 türkçe yama

Kullanıcı kullanmak istediği eklenti için Türkçe yama talebinde bulunmaktadır.

kaka01

Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba değerli xenforo.gen.tr yetkilileri, öncelikle şunu belirtmek isterim ki, o kadar xenforo türkçe destek sitesi dolaştım, ama bu derece ilgili ve alakalı bir destek forumu görmedim. Bunun için özellikle teşekkür ederim.

Şimdi meseleye gelmek istiyorum. Nobita Teams eklentisini satın aldım ama ne yazık ki ingilizcemiz kıt :)

Daha önce bir eklentinin türkçe çevirisini istedim ve eTiKeT™ eTiKeT™ beyefendi sağolsun istediğim eklentiyi Türkçeleştirdi. Ona da ayrıca teşekkür ediyorum. Yine onun bu istediğim çeviriyi yapacağına inandığım için ve kendisine güvendiğim için 70 dolar para vererek aldığım eklentinin dosyalarını kendisine atacağım. Ümid ediyorum ki beni kırmayıp çeviriyi yapacaktır. Tekrar teşekkürler...

Öncelikle iyi niyetleriniz için teşekkür ederim. biliyorsunuzudur biz yani tüm ekibimiz vbulletin destek forumu sahibiyiz zaten ve ister istemez orada bir bilgi tecrübe edindik.
Bir destek veriyorsan sadece forum açmak il iş bitmiyor bunun desteği gerçekten vereceksin. Tabi bizimde bir aile yaşamımız var işte bu hayatımızdan fırsat buldukça vbulletin ve xenforo desteği veriyoruz sizlere inşallah gücümüz yettiğincede vereceğiz arkadaşlarımız netr0n netr0n ve LaDezs LaDezs ile tabiki.

Ekelentiniz alındı ve çevirisine başlanmıştır. En yakın zamanda bilgi vereceğim...

Teşekkür ederim. Destek konuunda çok iyisiniz bu konuda emin olun.
Çeviriyi Merakla bekliyorum. İlginiz için tekrar teşekkür ederim.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.