Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Nasıl yapılır ? Nickte Mavi Tikin Yanına Madalya Eklemek

ABUSHDU

Banned
Yasaklı
XGT Kullanıcı
Kullanıcı
Merhaba Dostlar, Bir Eklenti var ama ismini bilmiyorum MMO Verified Badges Eklentisinin Hemen Yanında Olan Madalya Eklentisinin İsmi Nedir Bilen Varmı?
Örnek Resim :
Screenshot_20221130_153848.jpg
Şu Tikin Yanında Madalyadan Bahs Ediyorum, yardımcı olan olursa sevinirim

Nasıl yapılır ? Nickte Mavi Tikin Yanına Madalya Eklemek

bir kullanıcı grupuna değil,kullanıcılar kısmından bir tek istediğim üyelere verme şansım yokmudur?

Üyenin ID numarasına göre yapabilirsiniz. Örneğin aşağıdaki kod admin kullanıcısına ya da 1 numaraları üyeye madalya ekler. Buna göre çoğaltabilirsiniz.

Less:
.username[data-user-id="1"] {
    &:after {
        content: '\f5a2';
        font-weight: 600;
        font-family: 'Font Awesome 5 Pro';
        font-size: 14px;
        margin-left: 1px;
    }
}
Bu eklentiye bakabilirsiniz:

Bu eklentiye bakabilirsiniz:

bir kullanıcı grupuna değil,kullanıcılar kısmından bir tek istediğim üyelere verme şansım yokmudur?

Üyenin ID numarasına göre yapabilirsiniz. Örneğin aşağıdaki kod admin kullanıcısına ya da 1 numaraları üyeye madalya ekler. Buna göre çoğaltabilirsiniz.

Less:
    }
}

Çözüm

Less:
    }
}
nasıl çalıştığını anladım hocam peki şu ikonun aynısından font awesome da bulma imkanımız varmı Screenshot_20221130_171230.jpg
incele dediğimde şu çıkıyor '.fa--xf.far.fa d.fa-award.fa-lg.fa-fw.xpvb' şu şekilde font awesomda aratsam bile bulamadım ne yapa biliriz?

less koduna color: #f00; gibi renk kodu eklemeniz yeterli.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.