Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 1 Eklenti [netr0n] haber akışı eklentisi 1.0.0

netr0n

XGT
Yönetici
XGT Master
SMS onaylı
[netr0n] Haber Akışı - Haber akışı alanında son konuları ve özel duyurularınızı çok farklı bir tasarımda gösterebilirsiniz.

Kaynağı oluşturan netr0n;

Yayınlanan kaynağın içeriği:

[netr0n] Haber Akışı eklentisi ile forumlarınızda son konuları ve özel duyurularınızı kullanıcılarınıza ve ziyaretçilerinize gösterebilirsiniz.

Eklentinin Özellikleri;

• Haber Akışı alanında çalışır.
  • Dilediğiniz sayıda konu gösterimi.
  • 5 Adet size özel metin alanlarıyla forumda duyuru imkanı
  • Özel duyuru alanını aktif veya deaktif etme.

Kurulumu:

[netr0n] Haber Akışı.zip dosyasını bilgisayarınıza indirip zipten çıkartınız....

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

netr0n netr0n

Server Error
Mysqli prepare error: Unknown column 'KUMse' in 'where clause'

1. Zend_Db_Statement_Mysqli->_prepare() in Zend/Db/Statement.php at line 115
  2. Zend_Db_Statement->__construct() in Zend/Db/Adapter/Mysqli.php at line 381
  3. Zend_Db_Adapter_Mysqli->prepare() in Zend/Db/Adapter/Abstract.php at line 478
  4. Zend_Db_Adapter_Abstract->query() in Zend/Db/Adapter/Abstract.php at line 791
  5. Zend_Db_Adapter_Abstract->fetchCol() in netr0n/HaberAkisi/Model/Index.php at line 34
  6. netr0n_HaberAkisi_Model_Index->getrecentNews() in netr0n/HaberAkisi/ControllerPublic/Index.php at line 13
  7. netr0n_HaberAkisi_ControllerPublic_Index->actionIndex() in XenForo/FrontController.php at line 351
  8. XenForo_FrontController->dispatch() in XenForo/FrontController.php at line 134
  9. XenForo_FrontController->run() in /home/kabusfor/public_html/index.php at line 13

Şu an 2-3 yere daha kurdum böyle bir hata almadım. Sunucu bölümüne baktım geçmişe dönükte bir hata oluşmamış. Bilinmeyen sütun hatası alıyorsunuz. netr0n haber akışı eklentisi herhangi bir sütun oluşturmaz öncelikle o hatayı çözüme kavuşturmalısınız. :)

sildim ben kople anlamıyorum hiç hosuma gitmedi xenforo

Bunu wordpress anasayfasına entegre edebilir miyiz?

Oldukça başarı olmuş. emeğinize sağlık.

News Ticker ücretliydi bu ücretsiz.

breakingnt-gif.56122

XDinc ovunc yorumunuz için teşekkür ederim ama ücretli dediğiniz News Ticker XenForo eklentisi miydi?

Burada bir açıklama yapalım ki, insanların kafası karışmasın; Breaking News Ticker XenForo eklentisi değildir. html ve jquery halinde satılmaktadır. Zaten css kodlarına bakılırsa breaking news css kodları görülebilir herhangi bir saklama gereği de duymadım saklasaydım zaten sizde bulamazdınız. Html ve Jquery halinde alınmış tarafımca xenforo için bir eklentiye dönüştürülmüştür. Dünyadaki tüm webmasterların neredeyse %100'ü bu şekilde çalışır. Codecanyon webmasterlar için bir nalbur niteliğindedir. Breaking News Ticker Breaking News Ticker 5 dolara satın alsanız bile XenForo için kullanamazsınız ki açıklamalarını okuyabilirsiniz. Codecanyon'dan iki tane daha gelişmiş slider satın aldım biri carousel slider; Konulardan resimli konuları çekmesi için kodlanacak. Bir diğeri de ana sayfada özel gösterim için kodlanacak. Bunu neden söylüyorum; Onlarında kaynaklarını inceleyip, yolunuz codecanyona çıkarsa XenForo için satıldığını düşünüp zahmet edip resimlerini paylaşmayınız diye :))))))

netr0n netr0n Eklentiyi kurdum başarılı bir şekilde kuruldu ayarlamalarınıda yaptım fakat bir türlü çıkmadı sorun ne olabilir ?

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.