Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!
Kaynak ikonu

XF 2.2 Style Nesine.com Forum Teması Xenforo 2.1 2.2

Bu TEMA XenForo 2.2.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.

VasY

xFanatik
SMS onaylı
Kullanıcı
Charismax Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Nesine.com Forum Teması Xenforo - Temanın bir numarası yok default mod tema dışında tecrübe sahibi olmayan arkadaşlar için uygundur

Nesine sitesinin temasının hafif benzerini yaptım bu renkleri sevenler için default tema yerine kullanıla bilir.. Geliştirile bilir sade bir temadır..

Dış forum sitesi görünümü için yapılmıştır ayrıntılara girilmemiştir..

Ekli dosyayı görüntüle 20073

Ekli dosyayı görüntüle 20074

Ekte'ki dosyayı indirip içindeki xml dosyasını tema olarak yükleyiniz..

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

eline sağlık yalnız nesine ile alakası yok, renklerin sadece %10'u benziyor.

Zaten nesinenin'de xenforo ile alakası yok evet doğru renklerinden başka neyi benzeye bilir hiç düşünmedim :D
Default kullanımı farklılaştırmak için iyidir.. Açıklamada yazıyor konu içinde dışssal görüntü ? İyi kötü 1 paylaşım hiç 1 paylaşım yapmamaktan iyidir' Belki birileri isimden esinlenirde yapar paylaşır ?

Zaten nesinenin'de xenforo ile alakası yok evet doğru renklerinden başka neyi benzeye bilir hiç düşünmedim :D
Default kullanımı farklılaştırmak için iyidir.. Açıklamada yazıyor konu içinde dışssal görüntü ? İyi kötü 1 paylaşım hiç 1 paylaşım yapmamaktan iyidir' Belki birileri isimden esinlenirde yapar paylaşır ?
senı anlıyorum bak burayı kullanabilirsin güzel renkler yakalarsın

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.