Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

Neden herkes destek konularında forumlarını sır gibi saklıyor?

Malesef biz Türkler birbirimizin emeğini kopyalamayı (çalmayı), birbirimizin sitesine zarar vermeyi, reklam bannerlarına gereksiz tıklamalar atarak adsense ban yemelerini sağlamayı çok sevdiğimiz için site adını gizli tutmak mantıklı oluyor...
reklam bannerlarına gereksiz tıklamalar atarak adsense ban yemelerini sağlamayı çok sevdiğimiz için site adını gizli tutmak mantıklı oluyor...

o mevzununda en kralını yaşadım çok güzel söylemişsiniz.

Şu back link saçmalığını mantıklı bulmadığım'dan önceden göze soka soka yazardım bir yerlere vazgeçtim.. kendi sitemi aradığımda bir başka sitenin çıkması hoşuma gitmiyor
Backlink bir saçmalıktan ziyade özellikle girdiğimiz yeni yılda google'ın daha da önemsemediği ve algoritmasını güçlendirdiği muhteşem bir referans ağıdır, he tabiki sevip sevmemek tercihinizdir ona kim ne diyebilir.

reklam bannerlarına gereksiz tıklamalar atarak adsense ban yemelerini sağlamayı çok sevdiğimiz için site adını gizli tutmak mantıklı oluyor...

o mevzununda en kralını yaşadım çok güzel söylemişsiniz.

Backlink bir saçmalıktan ziyade özellikle girdiğimiz yeni yılda google'ın daha da önemsemediği ve algoritmasını güçlendirdiği muhteşem bir referans ağıdır, he tabiki sevip sevmemek tercihinizdir ona kim ne diyebilir.
Google algoritması ticari amaçlara hizmet ediyor 1.5 sene analizini yaptım genel forum çatısı altında diğer forumlarda tanıtım yaptım.. sorun şu ben kendimi aradığımda benim yükselişim reklam verdiğim yeri yükseltiyor.. Genelde vermiyorum alıyorum daha sonra onunda faydası varken aşırıya kaçınca zararını farkettim.. ben biraz takıntılıyım çok analiz deneme yanılma yaparım googlenin siteyi kopya olarak gördüğü kanatine vardım.. yani o dengeyi tutturamıyorsak algoritmanın falan pek önemi yok gibi. Takip etmek lazım.. wordpress falan olsak neyse

Google algoritması ticari amaçlara hizmet ediyor 1.5 sene analizini yaptım genel forum çatısı altında diğer forumlarda tanıtım yaptım.. sorun şu ben kendimi aradığımda benim yükselişim reklam verdiğim yeri yükseltiyor.. Genelde vermiyorum alıyorum daha sonra onunda faydası varken aşırıya kaçınca zararını farkettim.. ben biraz takıntılıyım çok analiz deneme yanılma yaparım googlenin siteyi kopya olarak gördüğü kanatine vardım.. yani o dengeyi tutturamıyorsak algoritmanın falan pek önemi yok gibi. Takip etmek lazım.. wordpress falan olsak neyse
Tabiki takip analiz şart backlink hassas birşey uzmanlık dalı olan bir iş sonuç olarak.

Neden herkes destek konularında forumlarını sır gibi saklıyor? konuda mesajda 1 tane lınk yok. herkes ten kastım cogunluk bu sekılde yapıyor.

konuya url ekleyınce ne oluyor arkadaslar bilen varmı acaba :D
Anti-seo'ya maruz kaldığım, adsense manipülesine uğradığım çok oldu. Bu sebeple uzun süre önce hiç bir sitemin linkini açık açık alenen paylaşmama kararı aldım.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.