Neler yeni

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

• Forumdan daha fazla yararlanmak için, profilinizi telefon numaranız 📱 ile doğrulayın ve daha ayrıcalıklı olun 😉
    Daha fazla bilgi!

XF 2.1 Eklenti Navigasyon Çubuğunda Stil Seçici

Bu eklenti, add-ons XenForo 2.1.X ile uyumlu ve stabil olarak çalışmaktadır.
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hüseyn.

echo {XenGenTr}
Yönetici
Destek ekibi
SMS onaylı
huseynalieff Kullanıcımız yeni bir kaynak oluşturdu:

Navigasyon Çubuğunda Stil Seçici - Navbar'da stil seçici

Bu basit eklenti, stil seçiciyi gezinme çubuğuna ekler.

Örnek:
stylechooser_example-png.222076

Bu kaynak hakkında daha fazla bilgi ...

Geçen kendim denemiştim manuel yapmayı. Herhangi bir icona tema seçme linki vermeye çalışmıştım ama yapamamıştım. Bu eklenti güzel oldu teşekkürler.

Geçen kendim denemiştim manuel yapmayı. Herhangi bir icona tema seçme linki vermeye çalışmıştım ama yapamamıştım. Bu eklenti güzel oldu teşekkürler.

Aslına bakarsanız manuel yapmak o kadar zor değil isteyenler için buraya eklenti kullanmadan nasıl yapılabildiğini paylaşalım belki lazım olur ;)

PAGE_CONTAİNER şablonunda aşağıdaki kodu bulun
PHP:
<a href="{{ link('account/alerts') }}"

Ve hemen üstüne aşağıdaki kodu ekleyin
PHP:
<a href="{{ link('misc/style') }}"
    class="p-navgroup-link p-navgroup-link--iconic"
    data-xf-click="overlay"
    data-xf-init="tooltip" title="{{ phrase('style_chooser')|for_attr }}" rel="nofollow">
    <i aria-hidden="true"></i>
    <span><xf:fa icon="fa-paint-brush" /></span>
</a>

MySimS3k® MySimS3k® teşekkürler.
Peki misc style seçici linki yerine direk tıklayınca tema nasıl değiştirilir direk redirect linki yani.
Aşağıdaki gündüz gece geçişini yapmaya çalışcam da. Buradaki sistem ikinci temaya geçiş mi yoksa sadece renklerin değişmesi mi nasıl yaparız.

1586356351045.png

Bu kaynak artık kaldırıldı ve indirilemez.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tema özelleştirme sistemi

Bu menüden forum temasının bazı alanlarını kendinize özel olarak düzenleye bilirsiniz.

Zevkine göre renk kombinasyonunu belirle

Gece/Gündüz modunu seç

Gece ve gündüz modlarından tarzınıza yada ihtiyaçlarınıza uygun olanı seçerek kullana bilirsiniz.

Tam ekran yada dar ekran

Temanızın gövde büyüklüğünü sevkiniz, ihtiyacınıza göre dar yada geniş olarak kulana bilirsiniz.

Izgara yada normal mod

Temanızda forum listeleme yapısını ızgara yapısında yada normal yapıda listemek için kullanabilirsiniz.

Forum arkaplan resimleri

Forum arkaplanlarına eklenmiş olan resimlerinin kontrolü senin elinde, resimleri aç/kapat

Sidebar blogunu kapat/aç

Forumun kalabalığında kurtulmak için sidebar (kenar çubuğunu) açıp/kapatarak gereksiz kalabalıklardan kurtula bilirsiniz.

Yapışkan sidebar kapat/aç

Yapışkan sidebar ile sidebar alanını daha hızlı ve verimli kullanabilirsiniz.

Radius aç/kapat

Blok köşelerinde bulunan kıvrımları kapat/aç bu şekilde tarzını yansıt.

Foruma hoş geldin 👋, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.